13 okom volt

13 Reasons Why

2016.07.01 Bernie

Valahogy nagyon sok film, és sorozat foglalkozik mostanában a gyerekek belső világával. Jó ez? Mert ezek az erősen befelé fordító dolgok, rosszabb esetben inkább csak olaj a tűzre...nem?

2020.10.17 Antónia

Miután elolvastam a könyvet, azután néztem meg a sorozatot, és az első évadnál abbahagytam, főleg azért, mert nagyon eltér a könyvtől.

2021.03.18 Sajt

Ez nagyon elgondolkodtató és felkavaró sorozat. Nagyon jól bemutatja a tinik mai világát. Mind a színészek, mind az alkotók nagyon jól előadták (tálalták) ezt a témát. Megfogták a lényeget, nem vontatták és nem nyújtották.

2022.04.24 Zsolt384530

Tül sok volt a buzi benne...

2016.02.25 anonym

Szerintem nem annyira bugyuta, mint azt a az ehhez hasonló tinisorozatoknál megszokhattuk. Vannak érdekes meglátások, és a szereplők is egészen szimpatikus lények.

2017.05.31 piggybanco

Ez egy fantasztikus sorozat borzalmas igazságokra építve. Felhívja a figyelmet a mai fiatalokra leselkedő veszélyre úgy, hogy közben teljesen elkápráztat. Imádom ahogyan a főhős küzd az elhunyt Hanna igazáért és ezáltal szeretne igazságot szolgáltatni. Remélem betekinthetést nyerhetünk a gyerekek jövőjéről is

2018.02.15 ComptonBene

A tavalyi év egyik legjobb Netflix sorozata. Kiváncsi vagyok mit hoznak ki a második évadból.

2018.04.07 Katnaless

Nagyon elgondolkodtató, sajnálom hogy nincs több jó hasonló témájú sorozat.

2017.10.27 Zolika Lami

Nagy kár, hogy a tini szerepeket inmár hagyományosan, ahogy az amerikaiaktól megszoktuk, nyugdíjasokkal,, játszatták el. Ezért az én értékelésem : 5/10 pont.

2018.07.09 kovacseszter

Vaciláltam, hogy hány csillagot adjak mert az első évad zseniális. Nagyon vártam a második évadot hogy milyen lesz, hogy Hannah halála után ennyi idővel még mit tudnak kihozni a sorozatból, de véleményem szerint nagyon elcseszték. Ez a tárgyalás elég... Több

2017.06.30 Sándor Orsós

Szerintem nagyon érdekes, megható, felkavaró és nagyon-nagyon szomorú (4. szezon) végű. Pár nap alatt kivégeztem. Jó pár napig fogom még emészteni, azt hiszem.

2017.06.30 Sándor Orsós

2 nap alatt végig néztem a sorozatot(feliratosan) ,nagyon tanulságos volt sokan tanulhatnának belőle jő lenne Magyarul is látni kell super

2021.02.09 Patri

Nagyon tetszett a film, jobban, mint amit vártam tőle. Kicsit melankolikus volt az eleje a kazettás sztorikról, de a 3-4. évad mindent vitt nálam. Bele tudtam élni magam a történetbe, nagyon felkavaró is volt egyúttal, és érzelmes. Ami nekem nagyon á... Több