13 okom volt

13 Reasons Why

2021.10.23 Alexa

Sokkoló, de túltolt

Pár hónapja néztük a sorozatot, és érdekesnek indult. Fontos témát boncolgat, hiszen a mai tinik elképesztően tudjak kínozni egymást, főleg a közösségi oldalak és mobilok segítségével. A főszereplő lánnyal viszont nem tudtam azonosulni... Folyamatos bűntudat és önmarcangolás az egész sorozat. Vannak benne sokkoló részek is. Érdekes volt, de az utolsó 2 évad nálam már a vicc kategóriát súrolta, hiába a komoly téma. Gondolom, a sikere miatt húzták ennyire szét a sorozatot, és ebből következően sz*r is lett a felétől. Nem tudom, ki hogy élte meg, de én sokszor úgy éreztem, hogy ennyire "életképtelen" nem lehet egy ennyi idős tini...

2019.07.27 Greeta

Megrázó történet, főleg annak tudatában, hogy tudjuk hány fiatalt ér manapság is inzultus az iskolában.

2019.04.19 petraszab

Csodálkozom, hogy hozzánk még nem ért el szinkronosan a sorozat. Elég nagy felháborodást okozott a világ számos pontján. Érdekes a története, de csak erős idegzetűeknek.

2020.09.29 jfruzsi97

Fogyasztható sorozat. Kissé csajos, megspékelve egy kis rejtéllyel. Az első évad rendben volt, jó volt a sztori, ahogy előadták. Én itt le is zártam, nem is néztem meg a 2. évadot. Úgy érzem, nekem ott pont került a mondat végére. Lehúzták jó páran a második évadot, úgyhogy valószínűleg jól dönthettem.

2018.03.24 Queenakasha

Kicsit lehetett volna eseménydúsabb, így fennáll a veszélye, hogy aki nem tudja pusztán a történet miatt beleélni magát az 2-3 rész után megunja. Nekem sikerült szerencsére és örültem, hogy végig tudtam nézni. Nagyon tanulságos és mélyen elszomorító.

2021.10.16 Timike

Az első 1-2 évadig tetszett, utána már sok volt nekem. Az elején jobban beleláttunk a szereplők lelkébe, fejlődtek a karakterek.

2020.09.26 belavagyok

Az első évad nagyon összetett és komplett volt. Jól kibontakozott a történet, megismerhettük a karaktereket. A többi évadot kicsit időhúzásnak éreztem.

2020.11.03 H.a.n.n.a

Számomra annyira megrendítő volt az első évad, hogy nem tudtam tovább nézni. Aki bírja az ilyeneket, annak tetszeni fog.

2017.08.04 Eniq

Nekem iszonyatos csalódás volt a sorozat, olvastam a könyvet és sose értem miért kell annyi mindent átírni, változtatni rajta. Nagyon nem tetszett ami felé halad ez a sorozat, elfogult vagyok tudom, mert a könyvet már legalább ötször elolvastam és jobban örültem volna ha hűek maradnak hozzá.

2020.07.03 Robert Langdon

A világ egy szeretethiányos lány szemével

Valós témákat mutat be a film, de egy önző, szeretethiányos "kislány" szemével, aki ujjal mutogat mindenkire. Az első évad nézhető, de nem nagy szám, a második jobb, a harmadik a tetőpont (kivéve, hogy Abi benne van), az utolsó nézhetetlen. Ne csodál... Teljes kritika

2019.01.10 tjunior

Szigorúan csak az első évadra adok 5 csillagot. A másodikat nem is akarom megnézni annyira felesleges.

2016.02.29 juliS

Szinte megszakítás nélkül néztem végig az egész évadot. Ez nagy szó, mivel nem nagyon szokott semmiféle ilyesmi ennyire lekötni.

2018.03.31 Vrpp

Nagyon érdekes volt, folyamatosan fenntartotta az érdeklődésemet és kíváncsiságomat. Viszont nagyon nyomasztó volt a lelkemnek.

2018.02.03 evlin16

A könyvet nem olvastam, de a sorozat egyszerűen a szó szoros értelmében fantasztikus. Magával ragadó, megindító és olykor bosszantó. Ez nem az a bedarálom sorozat, hanem minden rész után kicsit meg kellett emésztenem a látottakat és esetlegesen magamhoz térnem a sokkból. Imádtam.