N/A

Képek
Videók

2022.04.10 Yosihiro

4. évad 17. rész

Levi parancsnok halála nem tenne jót a sorozatnak, és végérvényesen nem mondhatjuk ki, hogy meghalt. Talán Hange parancsnokkal sikerül elmenekülniük a folyóban. Eren harca Reinerrel szemben talán véget is érhetne, de a Marley csodafegyver tölténye betalál, és így Eren nagyon nehéz helyzetbe kerül. A megoldásra ott vannak Arminék és Onyankopon, aki segít kiszabadulni nekik. Ebben a részben újra láthatunk akciót, harcot, vért, lövéseket, de magható jelenetet is. Hange megmentheti Levit, ez illene a képbe, én ennek örülnék. Arminék pedig Erent, és akkor megint egyenlően állnának a felek. Szóval ebben a részben kapunk is, meg nem is a megoldásból. Talán Mikasa szerepét tudom kiemelni, aki még mindig Eren mellett van, hiszen szerintem szereti őt. Másik ilyen pár talán Levi és Hange lehet, de ez is kiderül majd. Marley célja viszont a totális pusztítás, és akkor az emberiség is elpusztul. Csak ajánlani tudom ezt a részt, remek kikapcsolódás. Még megemlítem így zárszónak az új bevezető openinget, ami részben kemény, részben dallamosabb rock, metal zene lett, nekem annyira ugyan nem tetszik, csak bizonyos részei. Üdv, Yosi