2 nap New Yorkban

2 nap New Yorkban

2 Days in New York

A menő rádiós és újságíró Mingus (Chris Rock) és francia fotós barátnője, Marion (Julie Delpy) békésen éldegélnek New York-i lakásukban macskájukkal és előző kapcsolataikból származó két kis gyerekükkel.Ám amikor egy nap minden előzetes figyelmeztetés nélkül betoppan Marion apja (akit valódi apja, AlbertDelpy alakít) a lány túlfűtött nővérével, és annak borzalmas barátjával egy röpke tengerentúli vizitre,két felejthetetlen nap következik. Nyugodtan nevezhetjük családi ámokfutásnak is. A vendégek pofátlannyíltságukkal és a szexualitást illető szabadszájúságukkal minden határt áthágnak. Marion és Minguskapcsolatának összes gyenge pontját végigveszik, így a pár komoly próbatétel előtt áll. Hogyan élik túl a francia inváziót?

Rendező: Julie Delpy
Ország: Németország, Franciaország, Belgium
Premier (HU): 2012.05.17.
Julie Delpy

2019.03.05 Kriszta Schönberger

Ez egy igénytelen szinte poén mentes film, romantikát is alig véltem felfedezni benne. A fele franciául van és nem találtam feliratosat. Idő pocséklás volt ezt végig nézni

2015.01.19 Toncsi

Én nagyon szerettem ezt a filmet, sokkal jobban élveztem, mint a Két nap Párizsban-t - Deply előző munkáját. Fura volt Chris Rock-kal együtt látni, s kicsit úgy éreztem, hogy a színész magába fojtotta mindazt a vibráló poénlövöldöző erőt, amitől egyébként olyan egyedi.

2016.03.03 ollókéz

Julie Delpy-t nagyon csípem a Mielőtt...filmek óta, s tudom, hogy rendezőként sem kispiskóta, de ezt a filmet nem tudom igazán szeretni. Rendezőként és főszereplőként is közreműködött benne és stílusilag az Ethan Hawke-val közösen hírnévre szert tett... Több

A film összbevétele 632 824 dollár volt (imdb.com).