
Vélemények (1)
Írj véleményt
4. évad 22. rész A csata után
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Most igazából eldönteni, hogy Eren jót tesz vagy sem, nézőpont kérdése, de az egész világot elpusztítani, az mégis csak nagy felelősség és rossz tett szerintem. Ebben a részben Gabi emelkedik ki, aki felismeri, hogy mindenhol emberek vannak, és nem ö... Több