Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

24 (2001-2010)

Kiefer Sutherland

harnas1207   2018. 12. 11.

Sokan ajánlották a sorozatot, de nekem nagyon nem jött be. Már alapból a 24 óra alatt lezajló események sokasága is hihetetlen és életszerűtlen, arról nem is beszélve, hogy a szereplők szuperhősöket meghazudtoló megoldásokat és akciójeleneteket produkáltak.

Deku   2017. 08. 22.

Hát engem nem kapott el ez a sorozat mint másokat. Kiefer Sutherland jó színész és itt is remekel de a történet nem volt olyan felemelő és lebilincselő mint azt vártam.

Yosihiro   2017. 12. 13.

A film alapötlete remek. A színészek is jók. Viszont több évadon keresztül viszont kicsit lapos.

babsy88   2015. 01. 23.

Óriási ötlet, lebilincselő történet és Kiefer Sutherland megszokott lazasága. Utánozhatatlan sorozat. Megismételhetetlen, hogy egy napot 24-szer egy órás részben bemutasson egy sorozat.

goat2000   2016. 11. 16.

Ez is egy nagyon jó akciófilm sorozat volt anno. Nagyon érdekesek voltak az epizódok, mindig tudtak valami újat mutatni , a megközelítése is nagyon egyedülálló volt a sorozatnak.

Kardos   2016. 07. 31.

Nagyon jó sororozat lett. Megemelem a nemlétező kalapom a színészek és a rendező előtt. Általában nem tetszenek a hasonló sorozatok, de ebben még ez a se vége se hossza történet is nagyon tetszik. Akciódús és felkelti, fenntartja az ember figyelmét.

notimoni   2016. 06. 22.

Nagyon jó sorozat volt a maga idejében, teljesen egyedi. Mostanra már ugye több hasonló sorozat van, sokkal több akciósorozat, és "egyedül/ketten megmentjük a világot" típusú, de 14 éve nagy durranás volt. Néhány éve néztünk meg egyben pár évadot, és... több»

Maguk a színészek sem tudták, hogy mi fog történni a következő részben, így azt sem tudhatták, életben maradnak-e, vagy sem.

A színészeknek frizuráját öt naponként vették kezelésbe a fodrászok, hogy megtartsák annak a látszatát, hogy a sorozat eseményei valóban 24 órát ölelnek fel.

Minden egyes epizódhoz durván 25 órányi anyagot forgattak.

Egy teljes évad munkálatai minden egybevéve több mint tíz hónapig tartottak.

A páros számú évadok mindegyikében (2, 4, 6, 8) Jack Bauernek valamilyen nukleáris fenyegetéssel kell szembenéznie.