Deku   2017. 08. 22.

Hát engem nem kapott el ez a sorozat mint másokat. Kiefer Sutherland jó színész és itt is remekel de a történet nem volt olyan felemelő és lebilincselő mint azt vártam.

babsy88   2015. 01. 23.

Óriási ötlet, lebilincselő történet és Kiefer Sutherland megszokott lazasága. Utánozhatatlan sorozat. Megismételhetetlen, hogy egy napot 24-szer egy órás részben bemutasson egy sorozat.

harnas1207   2018. 12. 11.

Sokan ajánlották a sorozatot, de nekem nagyon nem jött be. Már alapból a 24 óra alatt lezajló események sokasága is hihetetlen és életszerűtlen, arról nem is beszélve, hogy a szereplők szuperhősöket meghazudtoló megoldásokat és akciójeleneteket produkáltak.

Yosihiro   2017. 12. 13.

A film alapötlete remek. A színészek is jók. Viszont több évadon keresztül viszont kicsit lapos.

goat2000   2016. 11. 16.

Ez is egy nagyon jó akciófilm sorozat volt anno. Nagyon érdekesek voltak az epizódok, mindig tudtak valami újat mutatni , a megközelítése is nagyon egyedülálló volt a sorozatnak.

Kiefer Sutherland

Maguk a színészek sem tudták, hogy mi fog történni a következő részben, így azt sem tudhatták, életben maradnak-e, vagy sem.

A színészeknek frizuráját öt naponként vették kezelésbe a fodrászok, hogy megtartsák annak a látszatát, hogy a sorozat eseményei valóban 24 órát ölelnek fel.

Minden egyes epizódhoz durván 25 órányi anyagot forgattak.