
Vélemények (1)
Írj véleményt
4. évad 25. rész A vég éjszakája
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az emberi mivoltunkból adódóan előjönnek azok az érzések, amiket az önmagunk lelkiismerete nem hagy nyugodni, és ezt remekül ábrázolja, mutatja be ez az anime. Itt tényleg elmondhatjuk, hogy sokan sok embert öltek meg, és végül is a béke, a cél érdek... Több