2015.11.29 golyo95

Leonidas és 300 katonája története dicső küzdelmükkel örökre beírják nevüket a történelembe. Nagyon jóóóóó film szeretem az ilyen történelmi filmeket.

2018.05.08 Sólyom.Pocok

Nagyon látványos, maszkulin film. Senki nem a sztori miatt fogja megnézni, hanem a vizuális megoldások és a lassítva fröccsenő vércseppek miatt. Annyi cgi van használva, hogy nehéz megmondani, hogy film-e, vagy animáció. Akinek a Gladiátor, vagy Re... Több

2016.02.10 Krisztian

Imádom Gerard Buttler filmjeit, ez is kifejezetten tetszett. Látványos, hangulatos, kissé szokatlan ugyan, de nagyon élvezhető film. Meg kellett mondjuk szoknom a véreffekteket, de jó volt.

2016.03.04 Elizabeth

Nagyon jó film. A rendező remek munkát végzett. Akciódús fantasztikus jelenetekkel van ellátva a film. A karakterek nagyszerűek és rengeteg ember kellett a film valósághű lebonyolításához.

2016.03.17 tomtom

A 300 egy igazi tesztoszteron bomba, úgy lépsz ki a moziból utána, hogy egymagad is legyűrnéd a perzsa seregeket. A Leon a profi után kívánod a tejet, a Kávé és cigaretta vagy a Köszönjük, rágyújtott után elszívnál egy cigit, a 300 után pedig nem félsz semmitől. Hibái vannak, de hatása is, nekem meg elsősorban ez számít.

2015.03.31 kovacsbarn

Bámulatos, mennyire egyeznek a filmkockák a képregény lapjaival(bár csak egy részig csodálkoztunk volna ezen :-) Zseniális képregényadaptáció!

2015.03.22 Unique

Az egyedi látványával és harcjeleneteivel tűnt ki igazán. Sztoriban már lapposabb volt de így is nagyon jó film.

2015.01.22 sggyula

Látványvilág jó, aki szereti a műfajt annak mindenképpen ajánlom, csajoknak nem nagyon jön be, max a kockahasak miatt.

2015.03.09 laszkov2

Imádom ezt a filmet és a végén hatalmasat dobbant a szíven,hogy bár ez egy képregény adaptáció,de eme /általános iskolában bemagolt/költemény benn van.

2015.02.22 glenn

Imádom! Ez a film klasszikus, mindenkinek látnia kell aki egy kicsit is szereti az akciót vagy a történelmen alapuló filmeket! Nagyjából hűen adja vissza a megtanultakat, csak sokkal érdekesebbé teszi. A film nagy része egy elnyújtott csatajelenet, a... Több

2015.02.21 gyuszamen73

Most néztem meg a filmet. Hihetetlenül szuper jó alkotás! Az egyik legjobb történelmi dráma, amit valaha láttam. Gyönyörű a képi világa, a kamerázás, a csatajeleneteket pedig iszonyatosan jól életre keltették. A jelmezekről semmi negatívat nem tudok mondani. Le a kalappal a készítők előtt. Hatalmas alkotás.

2015.02.05 tonic85

Látványos, izgalmas, pörgős, többször láttam már, egyszerűen nem lehet megunni.

2015.01.26 Piper

Mindenképp az egyik kedvenc képregényfilmem, már sokszor láttam. :)

2015.02.22 ildimari92

Életem legszörnyűbb 2 órája. Utáltam. A kamerállások valami iszonyat pocsékak, pedig közöm nincs ehhez a szakmához, mégis látom, hogy ez tré. A színészi alakítások nevetségesek. Mikor néztem én nem hittem el, hogy ez komoly. Maga a sztori jó, mivel t... Több