2018.03.03 kevelin

Nem annyira vagyok oda a történelmi filmekért főleg mert mindegyik elég kegyetlen és véres. De ennek ellenére azért tetszett a szinkron hang elég pocsék de egyszer megnézhető

2018.07.31 felicity

Egész jó film.

2015.01.26 hackerjulcsi

idegesítő a magyarhang a filmen, felirattal sokkal jobb... a szűrő irritált nagyon. Amúgy nem rossz történelmi film :D

2019.01.20 szabomarc

Érdekes a film látványvilága, szerintem egy egész jó feldolgozása lett a történelmi eseményeknek. Néhol vannak benne elég random dolgok a perzsa sereget tekintve, de amúgy nem volt rossz, nekem tetszett.

2020.11.15 moviemafia

Lenyűgöző látványvilág. Az elején kicsit meglepődtem a fantasy elemektől, de szerintem teljesen belepasszolnak, sőt még kicsit fel is dobják a filmet.

2023.08.19 Ergit

(Mit fantasy ez a történelmi film???) Mindenesetre illik a történethez a film hangulata, a lassított jelenetek. Nem csak egy csata van a történetben...

2019.10.25 zoltyah

Mindez idáig ez a leghitelesebb film a 300 spártai katonákról.

2021.06.13 Kósa Bence

Ha történelemoktatásra vársz, rosszul teszed, de ha egy tökös és izgalmas filmre, hogy is dönthetnél másképp? Gerard Butler = Leónidasz a tökéletes választás, de az életkor nem stimmel. De ez nem történelmi, hanem egy képregényfilm.

2017.09.18 czigler.nora

Szerintem kategóriájában remek ez a film, látványos, izgalmas és a jó a történet vezetése. Úgy gondolom,hogy korszakalkotó darabról van szó, a folytatása ennek is gyér lett..

2016.10.24 jencike1985

Nagy hatással van ez a film egy féle lelki erősséget ad , nagyon lenyűgöző. Nagyszerű szereplők. Aki nem szereti a történelmi filmeket az is nézze meg mert egyszerűen egy csoda!

2017.06.07 Olivér Rózsa

Számomra nem volt egy nagy élmény ez a film. Csomó felesleges öldöklés és harc. Nem tudom mit esznek ezen a többek.Ennek most csak 10-ből 4 pontot tudok adni!

2016.02.13 Balint

Egy nagyszerű alapanyag nagyszerű adaptálása, ezt a filmet nem lehetett volna jobban megcsinálni, egyedül a rinocérosz nem illik a képbe, de szerintem egy utalás a Gladiátor kivágott jelenetére ;)

2015.11.01 Sodanth

This is Sparta!

Ez a szöveg azóta hatalmas internetes meme lett. Nem is alaptalanul, mert Zack Snyder adaptációja Frank Miller képregényéből nagy siker volt 2006-ban. Emlékszem, mindenki a suliban erről beszélt, hogy mennyire látványos, milyen hiteles történelmi fil... Teljes kritika

2016.04.05 kissjanos21

Nagyon tetszett ez a film, az érzelmi rész a remek színészi munkának köszönhetően nagyon átérezhető volt A szinkron engem is zavart de egyébként egy jól összerakott alkotást láthatunk.