Kékről álmodom

Kékről álmodom

Blue My Mind
Luna Wedler

Mia tizenöt éves, és épp úgy viselkedik, mint minden rendes kamasz. Kerüli a szüleit, akiket idegennek érez, megpróbál valahogy lépést tartani teste változásaival, és hasonszőrű lányok társaságában feszegeti a határait. Miután a család elköltözik, Mia kétségbeesetten próbál beilleszkedni új… Több

Rendező: Lisa Brühlmann
Forgatókönyvíró: Lisa Brühlmann, Dominik Locher
Ország: Svájc
Premier (HU): 2018.10.04.

2020.10.21 jfruzsi97

Egy-két előttem hozzászólókhoz hasonlóan nekem is kettős érzésem volt a filmmel kapcsoltban. Jó is volt meg nem is. Tetszett a film hangulata, a mondanivalója. Valahogy mégis lapos, kissé unalmasan lett összerakva.

2019.02.16 indingo

Modernkori kishableány történet egy tini szemszögéből. A végén bennem maradt hiányérzet, de érdekes film. Egyszer érdemes rászánni az időt.

2020.01.31 Szilonka

Olyan kettősség volt bennem, miután megnéztem, hogy most ez akkor tetszett vagy sem.

2019.10.15 TomÁcs

Nekem tetszett a film hangulata, amit teremtett és a fiatalok játéka is élvezetes volt. A története érdekes volt.

2019.08.16 Lonka

Olyan mesefilm jellege volt az egésznek, valahogy nem tudtam komolyan venni az akváriumból a halakat kizabáló lány történetét.

A film 827 128 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 1 026 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

(2018. 10. 04.)
Tinidrámába oltott testhorror, gyönyörűen fényképezve. Több