Kékről álmodom

Blue My Mind

2020.10.21 jfruzsi97

Egy-két előttem hozzászólókhoz hasonlóan nekem is kettős érzésem volt a filmmel kapcsoltban. Jó is volt meg nem is. Tetszett a film hangulata, a mondanivalója. Valahogy mégis lapos, kissé unalmasan lett összerakva.

2019.02.16 indingo

Modernkori kishableány történet egy tini szemszögéből. A végén bennem maradt hiányérzet, de érdekes film. Egyszer érdemes rászánni az időt.

2020.01.31 Szilonka

Olyan kettősség volt bennem, miután megnéztem, hogy most ez akkor tetszett vagy sem.

2019.10.15 TomÁcs

Nekem tetszett a film hangulata, amit teremtett és a fiatalok játéka is élvezetes volt. A története érdekes volt.

2019.08.16 Lonka

Olyan mesefilm jellege volt az egésznek, valahogy nem tudtam komolyan venni az akváriumból a halakat kizabáló lány történetét.

2019.02.18 Timcsi

A hangulata miatt 4 csillag. Kicsit melankólikus és szomorú elemekkel van átitatva a film és a vége lenyűgöző lett.

2019.04.23 petraszab

Az előzetesben már az egész történet le volt lőve előre. Így sokat vesztett az élvezeti értékéből. A hangulata érdekes volt, de ennyi.

2019.01.24 stomachh

Ra kell hangolodni, nem mindenkinek valo, talan nekem sem sikerult teljesen raerezni. Minden erdeme ellenere nem egy szorakoztato alkotas.

2020.09.22 HannaK

Van egy különös hangulata a filmnek, rá kell készülni a témára. Egy súlyos titkot őrző lánnyal a főszerepben, aki barátra és megnyugvásra lel.

2019.01.24 Érdeklődő

Nagyon jő!

A film a főhősnő sorsa kibontakozása mellett a mai fiatalok - talán egy kicsit túlzott - szabadság vágyát eleveníti meg. Bár már az is lehet, hogy a jelenkor még ennél is megbotránkoztatóbb. Ez a mozgókép nem a szórakozást helyezi előtérbe, hanem egy lány kételyeit feszegeti érdekes és egyben megdöbbentően valósághűen.

2018.09.29 vertigo

Hát, nem tudom, engem egy kissé lerántott magával a sztori. Ráadásul ahogy kinéz az egész nem is mondanám ilyen darknak. Rá kell hangolódni minden esetre.

2018.10.04 kmona

Bár a film szerintem elsősorban inkább a csajoknak szól (felnövéstörténet egy lányról és a nővé érésről), de ez semmit nem von le az értékéből, és kötve hiszem, hogy a srácok halálra unnák magukat, persze csak akkor, ha látványfilmeken szocializálódt... Több

2018.10.05 necum

Azt azért itt jegyezném meg, hogy ez a rendező vizsgafilmje, ezt tekintetbe véve én le vagyok nyűgözve. A film igen aktuális témákról tud átérezhetően szólni, a fiatal főszereplők előtt pedig le a kalappal.

2018.09.28 Williamgek

Szerintem nagyon jól megragadták a készítők ezt a témát. Nem igazán erőltetett, szóval engem megnyert magának a film. Ami tényleg nagyon tetszett az a kép világa. Remekül összerakott film, amit szerintem többször meg lehet nézni.