A Bélier család

La famille Bélier

2020.02.21 Filmrajongó

A Bélier család

Európai film. Jó humorral, jó karakterekkel. nem kell mindig szuperhős, aki egyedül végez az összes rosszfiúval és csöpög a vér a mozivászonról. Lélekemelő jelenet, mikor elénekli Paula a siket apjának az egyik dalt, amelyet tanult, s ekkor az apa eldönti szívében, hogy támogatja a lányát. Az a rész is felemelő, mikor Paula a felvételin nemcsak énekel, de siket szülei, hogy értsék jelbeszéddel kíséri. Igazán megható. Ez a film a családi összetartásról, szeretetről a szülői elengedésről szól (nekem legalábbis).

2017.05.03 indingo

Dög unalom volt a fim és egy kedvelhető karaktert sem találtam benne. Kicsit jeleltek meg énekeltek, volt egy kis családi balhé, de valahogy unalmas volt az egész.

2017.11.21 Bazzzsi

Igazából már a film előzetese sem nyűgözött le, mégis annyi jót hallottam róla. A megérzésem bejött, jellegzetes francia humorú film, ami nekem alapból nem jön be.

2016.05.10 VvV

Engem kifejezetten idegesített a film, nem igazán tetszett. A szülőktől meg a falra másztam.

2017.09.29 SzFa

Hát vígjátéktól igazán messze állt, én emiatt néztem meg, hogy nevessek egy jót, de ebben vagy két poén volt. Inkább dráma vagy nem is tudom. A zenélős, iskolás csajos filmektől jobb volt, habár a történet nem sugall többet. Nagyon megható volt a rés... Több

2016.08.21 Timike

Nagyon gyengére sikeredett, kifejezetten idegesítő párbeszédekkel. Sokkal többet vártam tőle.

2017.10.09 Gábor Rózsa

Egy nagyon kedves történet átlagosan, kicsit butácskán megírva. Sok döntés, és történés előtt érthetetlenül álltam, kicsit mindig éreztem, hogy az író így szerette volna és nem a történések akarják így a dolgokat...

2016.07.12 hejnekem

Egy nagyon kellemes francia film, szerethető színészekkel és egy tüneményes lánnyal a főszerepben. Jó zenék vannak benne, jó történet, ami egy nagyon jó családi filmmé teszi.

2015.11.19 [email protected]

Nem vagyok oda a franciákért, de ez a film valóban szórakoztatott. Kicsit más a humora mint a megszokott sablonos amerikai vígjátékoknak. Egy élmény volt!

2015.08.21 Moria99

Bitang jó filmet kreáltak és itt semmi negatívumot nem tudnék mondani. Látványban szinte tökéletes és lélegzetelállító tud, lenni ez szerencsére nem megy a történet rovására sem.

2015.06.29 Buborék

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A humora is el van találva. A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

2016.07.25 N.Béla

Nagyon tetszett hogy végre kirekedt, kívülálló karaktereket és halál nyugalommal meg mernek jeleníteni a rendezők. A színészek nagyon tetszettek végig, profi hozzáállás mindegyiktől. Kedves örténet és jól esik az ember szívének a megnézése.

2016.07.19 Bog1

Kellemes kis francia filmecske. Ritka jó mai, modern vígjáték. A változatos és "eleven" szereplők miatt szeretem főleg. A legjobb barátnőm ajánlotta még, és nagyon bejött. Nagyon izgalmas és szeretem a valódi, nem csupán a jókat mutató szerelmi történeteket. Mindenkinek ajánlom.

2016.09.02 Nnoorraa

Pörgős, szórakoztató vígjáték, aminek van mondanivalója is és elgondolkoztatja a nézőt. Érzelmileg is megfogott, vannak megható részek benne, a humora sem rossz!