A Bélier család

(La famille Bélier)

Timike  2016. 08. 21. 18:59

Nagyon gyengére sikeredett, kifejezetten idegesítő párbeszédekkel. Sokkal többet vártam tőle.

VvV  2016. 05. 10. 17:34

Engem kifejezetten idegesített a film, nem igazán tetszett. A szülőktől meg a falra másztam.

indingo  2017. 05. 03. 20:32

Dög unalom volt a fim és egy kedvelhető karaktert sem találtam benne. Kicsit jeleltek meg énekeltek, volt egy kis családi balhé, de valahogy unalmas volt az egész.

SzFa  2017. 09. 29. 07:29

Hát vígjátéktól igazán messze állt, én emiatt néztem meg, hogy nevessek egy jót, de ebben vagy két poén volt. Inkább dráma vagy nem is tudom. A zenélős, iskolás csajos filmektől jobb volt, habár a történet nem sugall többet. Nagyon megható volt a rész amikor felvételizik és elkezd jelelni, komolyan ott még sírtam is, az eszméletlenül jól volt megcsinálva, viszont a többi elég unalmas volt. Csak az az egy rész miatt 4.

Gábor Rózsa  2017. 10. 09. 11:52

Egy nagyon kedves történet átlagosan, kicsit butácskán megírva. Sok döntés, és történés előtt érthetetlenül álltam, kicsit mindig éreztem, hogy az író így szerette volna és nem a történések akarják így a dolgokat...

Kultúrpart: Sziasztok, gyépések!
Nagyon francia mozi, mely könnyed vígjátéknak mutatja magát, s tulajdonképpen az is. Ám ez a valóban szórakoztató családi történet elsősorban a szeretet filmje.
Smoking Barrels: A Bélier család
Az idei filmes évét összegészét tekintve is kiemelkedő darab lett, európai mezőnyben pedig vitán felül aranyérmes Eric Lartigau munkája.
Filmtekercs: Jelbeszéddel énekelni
Történet egy olyan családról, ahol a legidősebb lány ráébred, hogy teljesen normális élete lehet, és közben a szeretteivel sem kell feladnia a kapcsolatát. A Bélier-család egy hagyományos, klasszikus, szeretetteljes és egy leheletnyit giccses francia film.