Dübörög a szív (2015)

Ricki and the Flash

Dübörög a szív

Crystaldeer   2020. 09. 24.

Szeretem Meryl Streep filmjeit, de ez se tartozik a kedvenceim közé. Jó nincs annyira rossz hangja, az tény, de nincs annyira ütős se, hogy egy énekest játsszon és ez a rock szerep - örök fiatalságot sugárzó - karakter szerintem nem nagyon illik hozz... több»

indingo   2019. 02. 17.

Én eléggé untam a filmet. Meryl style-ja borzalmas volt, rossz volt ránézni. A Lady Gaga-s számot is szörnyű volt hallgatni és a történet is gyenge.

rbernadett   2015. 09. 10.

Az utóbbi időben nem sok jó filmmel ajándékoznak meg a moziban így már nagyon vártam, hogy végre valami olyat játszanak, ami engem is érdekel. Amikor megláttam, hogy Meryl Streep új filmben szerepel nem is volt kérdés, hogy elmenjünk megnézni, teljes... több»

Timcsi   2019. 02. 18.

Könnyed kis romantikus vígjáték egy kis drámai hatással.

petraszab   2019. 05. 04.

Meryl Streep bebizonyította, hogy tényleg sokféle karakter és szerep jól áll neki. Én ennél nagyon kívülállónak érzetem őt és valahogy a története is olyan kiszámítható volt.

Evcsi95   2016. 08. 08.

Meryl Streep nagyon belejött ezekbe az éneklős filmekbe. Ezen a filmen is csak az ő jelenléte segít. Maga a történet nem rossz, de lehetne jobb is.

idefix   2015. 10. 06.

Meryl Streep mindig képes újat mutatni, hihetetlen energiáival. Tetszett a film összeségében. Egyeltem hiányossága hogy vannak üresjáratai és nem köti le végig a figyelmet. Jó a befejezés :-)

Kevin Kline
Audra McDonald
Jonathan Demme
Kevin Kline
Aidan Quinn
Meryl Streep

A film összbevétele 41 325 328 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 10 468 571 forintot termelt.

Ez a harmadik alkalom, hogy Mamie Gummer és édesanyja, Meryl Streep együtt dolgoztak a filmvásznon.

(diumiu)

Az apartman komplexum, ahol Linda (Meryl Streep) élt, ugyanaz az apartman komplexum, amelyet az első Karate Kid filmben használtak.

(diumiu)

Meryl Streep és Kevin Kline korábban Sophie választása (1982) című filmben már szerepeltek együtt.

(diumiu)

Meryl Streep és Mamie Gummer a való életben is anya és lánya.

(diumiu)

Reményteli kezdés után egyre laposodó folytatással, majd egy minden meglepetést nélkülöző befejezéssel szolgál a Dübörög a szív. Még ha az is volt a – nem feltétlenül titkolt – cél, hogy Meryl Streep újra énekeljen, és bár ez a műfaj határozottan jobban áll (megy) neki, mint az ABBA muzsikája, ez még így sem lett jó film. több»

Az újabb zsibbasztó címadási bravúrral Dübörög a szívnek keresztelt Ricki and The Flash-ben minden adott volt, hogy nagyon kínos legyen a végeredmény. Aztán jött Meryl Streep és megmentette az egészet. több»

A Dübörög a szív a giccs határán egyensúlyozó családi mozidélután, amit az utolsó pillanatban az élet ment meg: ennél jobban sosem működött a vásznon anya és lánya kapcsolata – aminek nyilvánvalóan az az oka, hogy Meryl Streep valóban Mamie Gummer mamája. több»