Dübörög a szív

Ricki and the Flash

2023.12.29 Kinga Kecskeméti

Valami könnyedet akartam nézni, gondoltam, Meryl Streep neve elég garancia lesz rá. Végül is az lett. Nekem tetszett, ahogy a téma drámaiságát ellensúlyozták, főleg Meryl poénjaival. Először hezitáltam, hogy abbahagyom, mikor megláttam a színésznőt a... Több

2019.02.17 indingo

Én eléggé untam a filmet. Meryl style-ja borzalmas volt, rossz volt ránézni. A Lady Gaga-s számot is szörnyű volt hallgatni és a történet is gyenge.

2015.09.10 rbernadett

Az utóbbi időben nem sok jó filmmel ajándékoznak meg a moziban így már nagyon vártam, hogy végre valami olyat játszanak, ami engem is érdekel. Amikor megláttam, hogy Meryl Streep új filmben szerepel nem is volt kérdés, hogy elmenjünk megnézni, teljes... Több

2020.09.24 Crystaldeer

Szeretem Meryl Streep filmjeit, de ez se tartozik a kedvenceim közé. Jó nincs annyira rossz hangja, az tény, de nincs annyira ütős se, hogy egy énekest játsszon és ez a rock szerep - örök fiatalságot sugárzó - karakter szerintem nem nagyon illik hozz... Több

2019.02.18 Timcsi

Könnyed kis romantikus vígjáték egy kis drámai hatással.

2019.05.04 petraszab

Meryl Streep bebizonyította, hogy tényleg sokféle karakter és szerep jól áll neki. Én ennél nagyon kívülállónak érzetem őt és valahogy a története is olyan kiszámítható volt.

2016.08.08 Evcsi95

Meryl Streep nagyon belejött ezekbe az éneklős filmekbe. Ezen a filmen is csak az ő jelenléte segít. Maga a történet nem rossz, de lehetne jobb is.

2016.11.10 kicsimano

A film meglehetősen középszerűre sikerült, viszont Meryl Streep kiváló színészi alakítása rengeteget lendít rajta, már csak miatta is érdemes megnézni. A színésznő karaktere tökéletesen passzol az idősödő rocker alakjához.

2015.09.10 tamas84

Én valahogy nem voltam elragadtatva tőle. Azt nem állítom, hogy rossz volt, de tipikusan az a film, amit megnézek valamikor, amikor már kint lesz jó minőségben. Barátnőm miatt elmentem rá, de nem voltam meggyőzve.

2016.12.02 gubimari

Meryl Streep a hátán viszi az egész filmet, ugyanis az ő jelenléte, kiemelkedő színésznői tehetsége az, ami miatt ilyen jó lett. Pedig maga a történet nem kiemelkedő, de Meryl Streep azzá tette a filmet.

2015.10.06 idefix

Meryl Streep mindig képes újat mutatni, hihetetlen energiáival. Tetszett a film összeségében. Egyeltem hiányossága hogy vannak üresjáratai és nem köti le végig a figyelmet. Jó a befejezés :-)

2016.04.01 Mmaarrttoonn

Tipikus, szokásos, sablonos amerikai vígjáték, ami egyszeri nézésre kikapcsol és kellemes időtöltés, kikapcsolódás lehet, de újdonságot nem ad. Felejthető.

2015.11.26 Niki88

Igazából kétes bennem ez a film,mert Meryl tényleg szuper volt ebben a szerepben ahogy énekel,gitározik az klassz,de csak ennyi ez a film lényege,olyan akár koncert van pár jó zene és vége.

2016.01.26 Eszti

Meryl rajongóinak tökéletes film.Élvezhetik a film minden pillanatát mert csak ő van a középpontban és nagyon jól énekel.Nem okozott csalódást,ugyanolyan jó mint gyerekkoromban.