Vakító napfényben

Supernatural Movies
2016/04/20

Értékelés: 5.5/10
A Bigger Splash
A nekifutás még rendben is volna: napfény, fülledt erotika és rock and roll. Az érkezés viszont már a nézőnek is kellemetlen, holott az alapanyag és a szereplőgérda alapján, az év egyik legkellemes meglepetése is lehetett volna. 5,5/10 Több

Vox.hu
2016/07/02

A Bigger Splash
A rendező Luca Guadagnino elegánsan vezeti végig közönségét a történeten, nem kimódolt fordulatokkal csábít minket, vagy direkt félrevezetéssel incselkedik. Eklektikus karaktereit a vágástechnikával húzza alá, nem túlsúlyban, de „szabályszegéseket”, ugróvágásokat, képek furcsa egymás utániságát is alkalmaz a film. 80% Több

Filmtekercs.hu
2016/07/26

A nagy csobbanás
Szórakoztató és régimódi nyári mozi európai és szerzői felhangokkal, de mindenekelőtt kitűnő színészekkel – dióhéjban ez az A Bigger Splash. Mindemellett pedig a filmet egyfajta furcsa kettőség jellemez: többletértékkel bír, de hiányérzetet is hagy maga után. 7/10 Több

Smoking Barrels
2016/08/10

A Bigger Splash
Guadagnino bravúrja pedig kimerül abban, hogy a látványos semmitmondás mögül időnként még így is fuldokolva felkiabál egy sokkal izgalmasabb alkotás.
7/10 Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!