Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

Kifulladásig (1960)

À bout de souffle

Kifulladásig

lauralaura   2019. 02. 06.

Nem ez a kedvencem, de szintén imádom. Ez is az a furi film, nem tudom miért én rájuk vagyok függve. Nagyon kedves és bohókás film.

citizenfour99   2016. 03. 07.

Remekbe szabott film. Klasszikus Godard stílusú krimi megfűszerezve egy kis romantikával. A színészi munkák is nagyon tetszettek, sokat köszönhet az egyetemes filmművészet a filmnek. Ajánlom minden filmkedvelő társamnak.

hackerjulcsi   2018. 03. 13.

Ennek a Patricianak annyi értelme van, mint egy marék száraz lepkének. :D Egyébként érdekes film volt, a végére már jómagam is rendesen dezorientálttá váltam.

batukán   2015. 12. 31.

Talán ez volt az első francia új hullámos film, amit láttam. Remek Belmondo film, bár szerintem az elejét egy kicsit elkapkodták.

bbozsi   2018. 07. 09.

Egy filmbe öntött óda a szabadsághoz, fiatalsághoz. Nem csoda, hogy évtizedekig próbálták utánozni.

A film összbevétele 336 705 dollár volt (imdb.com).

A BBC által 2018-ban végzett közvélemény-kutatása alapján a 11. helyen áll a nem angol nyelvű filmek kategóriában.

(Thibo84)

A film szerepel Roger Ebert "Nagy filmek" listáján.

(Thibo84)

Jean-Luc Godard első nagy mozifilmje.