Scanian   2016. 02. 22.

Vajon Meryl Streep szándékosan jelenik meg mindig unalmas szerepekben? Jól áll neki ez a szerep, jól hozza szenvedő drámai figurát, csak hát, na. Ha meglátom a nevét, már sejtem, hogy vekkerórát kell bekészítenem a film mellé. Kár ezért a filmért, mert a téma több lehetőséget is rejt magában, de sajnos megrekedt a dramaturgiailag merev, sztereotípiákra épülő, nulla izgalmat és fordulatot tartalmazó drámák szintjén.

Dada   2015. 07. 21.

Olyan tipikus "ha nincs más, ezt is meg lehet nézni" film. A történet érdekes, de csak annyira fordulatos, hogy bőven elég, ha mosogatás vagy vasalás közben néha-néha odales az ember.