
Vélemények (3)
Írj véleményt
Kár érte
A történet tetszett. Az is eszembe jutott, hogy ha az utolsó 15 percet újra felveszik egy más befejezéssel, akkor azonnal két filmet gyártottak volna le, és teljesen más élményt adna. Nem lövöm le. Én vártam egy csavart a végére. De így is kerek a tö... Több