A hálózat csapdájában

The Net

2021.03.02 uniterra

Elképesztő, hová fejlődtünk, mai szemmel gagyi számítástechnika, amit látunk ebben a filmben. Bullock aranyos kislány, aki folyton menekül, ez a téma még, ami e körül forog. Hát igen, kissé kopott. Azért nem rossz.

2019.10.22 indingo

Nekem bejött ez a film, mert azt nem felejtem el, hogy 1995-ben járunk, bár sok olyan epizód van benne, amit nehéz elhinni, de egyben félelmetes is, mivel a túldigitalizált világban mindenki adatához hozzá lehet férni, és most, 25 évvel később ez itt, Magyarországon is valóság lehetne.

2015.04.20 rbernadett

1995-ben ez a film nagyon ijesztő volt, kicsit nehéz volt elképzelni, hogy valakit egy gombnyomással ki lehessen törölni a történelemből. Mára ez a téma már annyira fénykorát éli, hogy a film egy kicsit nevetséges is. Pláne az eszközök.

2015.05.12 Balu

Sandra Bullock mindig is nagy kedvencem volt. Érdekes látni mennyivel másabb volt az élet anno, és amik ma mindennaposak régen nagyon nem volt az.. Egyébként pedig jó volt, Sandra jól játszik, megalapozta a jövőjét, és kicsit ennek a filmnek köszönhetően is tart ott ahol most, mert egy másik oldalát is megmutatta.

2017.07.11 Kadinta

Megértem a sok negatív kommentet, de szerintem nagyon kreatív film, én imádom. Nem korszerű, de hát hogy is lehetne, ha egy ilyen gyorsan fejlődő világban élünk. Szerintem érdemes adni neki egy esélyt.

2016.02.21 Adepto

A maga idejében ez a film valószínű, hogy nagyon egyedi volt a téma kapcsán és az akkori időkben a személyiséglopások, vagy az hogy gyakorlatilag eltörölnek egy embert a "rendszerből" elképzelhetetlennek tűntek. Azóta készült más jobb ilyen témájú fi... Több

2017.11.27 Imlah

Klasszikus, izgalmas dráma. Lehet rajta izgulni. Végig lekötött. Jól összerakott film profi színészi alakítással. Meggyőző és hiteles. Kategória kedvelőinek ajánlom!