A házinyuszi

The House Bunny

2023.12.28 Ahoj poplacsek

4/10, akarni kell szeretni

Ez egy rendkívül megjósolható és nem különösebben szellemes vígjáték, amely kihasználja az összes népmesei elemet A rút kiskacsától a nem is tudom, a Barátok köztig. Megkezdett filmet csak súlyos indokkal hagyok félbe, úgyhogy ezt most végig hagyom menni. Annyit még be kell vallanom töredelmesen, hogy eddig (1 óra) minden percben igen jelentős szekunder szégyenérzetem volt férfiként. Ne szépítsük, ez egy igazán tahó film. Néha a tahó filmeknek is lehet teret hagyni, csak az a lényeg, hogy olyankor is tudjuk, hogy azok tahó filmek.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kifejezetten jó tinivígjáték ütős és találó szőke poénokkal. Jópofa történet és klassz kivitelezés. Emma Stone esetlen kis okoska, de mégis szép karaktere is kifejeztten tetszett. De mégis Shelly karaktere és szerelmi szála volt a legjobb. A zenék is istenik voltak.

2018.01.09 diumiu

Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a filmbe és a leírás alapján nem vártam tőle sokat, sőt egy "butácska" filmnek véltem. Ugyan valóban nem kell sokat várni a filmtől, de kikapcsol, megmosolyogtat. Anna Faris-t először meg sem ismertem nagyon nyu... Több

2017.09.20 SzFa

Szeretem ezt a filmet, mindig felvidít Shelley butasága. Sok jó poén van benne és még tanulhatunk is belőle 'hajol és feszít'. Kiváló szereposztás. Esti kikapcsolódáshoz könnyed vígjáték, mindenkinek ajánlom.

2015.10.31 [email protected]

A többi megszokott sorozathoz képest sokkal porgosebb eseménydúsabb es cselekményes sorozat. Minden resznek komolyabb kis története van és tényleg szól valamiről.

2016.09.28 Zoe091

Tipikus tiniknek való film, ettől függetlenül nem volt rossz. Lehetett a lányokon nevetni. A valóságtól nem állt messze a történet. A mai iskolákban is elvárás a kinézet. Tetszett, hogy nem nagyképű szerepet kapott a főszereplő és segített a többieken.

2016.10.09 niky86

Aranyos, egyszerű film, egyszer nézhető, nem kell többet várni egy könnyed vígjátéknál. Tipikus amerikai film, annak mindne pozitívumával és negatívumával. Emma Stone és Kat Dennings jól játszottak benne.

2016.07.28 feketerigous

Nem hittem volna, hogy egy tipikus amerikai butus fimnél többet fogok kapni, de nagy meglepetésemre, szinte az egész film elejétől a végéig lekötötte a figyelmemet. Aranyos és vicces története van a filmnek, ami kikapcsol és szórakoztat. Tetszik, hogy tényleg szól valamiről a film!

2015.10.11 Alexa

Ez a film tipikusan attól jó, hogy szörnyű... Nagyon bugyuta és néha a hajamat tépem tőle, de ha totálisan ki akarod kapcsolni az agyad, egyszer érdemes megnézni

2018.01.04 Dius0520

Nekem nagyon tetszik ez a film. Kicsit eloszlatja a cicababákról alkotott negatív előítéletet, a Doktor Szöszi-hez hasonlóan. Megosztó film lehet, de nálam bejött. :)

2016.02.02 Cirmici

Szerintem nagyon vicces ez a film, ha véletlenül ezt adják a tvben akkor mindig leragadok rajta, mert annyira butus és egyben aranyos a sztori, hogy már fáj.

2023.08.18 Sz396367

Egy Playboy macát nem tudok semmire se értékelni. Egyedül Beverly D'Angelo tetszett benne. Elég elb*szott, túljátszott, túldramatizál, rossz értékeket sugárzó.

2015.04.13 reddress1

Hát mit is mondjak erre a filmre...Picit idegesítő,vannak benne jó poénok max kétszer meglehet nézni többször nem,de ezeket a filmeket erre is találták ki. Szokásos Happy End-es sztori,de a szokásostól picit eredetibb a történet. A színészi alakítás ... Több