A házinyuszi (2008)

The House Bunny

A házinyuszi
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 25.

Kifejezetten jó tinivígjáték ütős és találó szőke poénokkal. Jópofa történet és klassz kivitelezés. Emma Stone esetlen kis okoska, de mégis szép karaktere is kifejeztten tetszett. De mégis Shelly karaktere és szerelmi szála volt a legjobb. A zenék is istenik voltak.

diumiu   2018. 01. 09.

Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a filmbe és a leírás alapján nem vártam tőle sokat, sőt egy "butácska" filmnek véltem. Ugyan valóban nem kell sokat várni a filmtől, de kikapcsol, megmosolyogtat. Anna Faris-t először meg sem ismertem nagyon nyuszis lett, Emma Stone-nak pedig kifejezetten örültem, nagy kedvencem. Ajánlom mindenkinek!

SzFa   2017. 09. 20.

Szeretem ezt a filmet, mindig felvidít Shelley butasága. Sok jó poén van benne és még tanulhatunk is belőle 'hajol és feszít'. Kiváló szereposztás. Esti kikapcsolódáshoz könnyed vígjáték, mindenkinek ajánlom.

vargaeszter82@freemail.hu   2015. 10. 31.

A többi megszokott sorozathoz képest sokkal porgosebb eseménydúsabb es cselekményes sorozat. Minden resznek komolyabb kis története van és tényleg szól valamiről.

feketerigous   2016. 07. 28.

Nem hittem volna, hogy egy tipikus amerikai butus fimnél többet fogok kapni, de nagy meglepetésemre, szinte az egész film elejétől a végéig lekötötte a figyelmemet. Aranyos és vicces története van a filmnek, ami kikapcsol és szórakoztat. Tetszik, hogy tényleg szól valamiről a film!

Hugh Hefner, három korábbi barátnője illetve több playmate is feltűnik a filmben.

(diumiu)

Amikor Lily (Kiely Williams) elküldi a meghívó borítékokat a jövőbeni Zeta tagoknak, a fiú, aki elvonja a figyelmét, úgy mutatkozik be, hogy ő Cole Trickle. Cole Trickle Tom Cruise "Mint a villám" című filmben játszott karaktere.

(diumiu)

Joanne (Rumer Willis) az egyik jelenetben el kezd futni Oliver (Colin Hanks) után és közben végleg megválik gerincvédőjétől. A jelentben elhangzik a "Fuss, Joanne, fuss!" felkiáltás, amely az 1994-es "Forrest Gump" című filmre utal. Ezzel szerettek volna a készítők tisztelegni Colin Hanks édesapja, a Forrest Gump-ot alakító Tom Hanks előtt.