A házinyuszi

A házinyuszi

The House Bunny

Véget ért Shelley nyuszi boldogsága. Betöltötte a huszonhetedik életévét, így kitették a szűrét a Playboy-házból, ahol pucérkodva ugyan, de édes semmittevésben éldegélt. Egyedül van, mint az kisujja és semmi okos nem jut az eszébe, mihez is kezdjen ezután. A… Több

Premier (HU): 2008.10.09.

2023.12.28 Ahoj poplacsek

4/10, akarni kell szeretni

Ez egy rendkívül megjósolható és nem különösebben szellemes vígjáték, amely kihasználja az összes népmesei elemet A rút kiskacsától a nem is tudom, a Barátok köztig. Megkezdett filmet csak súlyos indokkal hagyok félbe, úgyhogy ezt most végig hagyom menni. Annyit még be kell vallanom töredelmesen, hogy eddig (1 óra) minden percben igen jelentős szekunder szégyenérzetem volt férfiként. Ne szépítsük, ez egy igazán tahó film. Néha a tahó filmeknek is lehet teret hagyni, csak az a lényeg, hogy olyankor is tudjuk, hogy azok tahó filmek.

2019.07.25 Ms. Akárki

Kifejezetten jó tinivígjáték ütős és találó szőke poénokkal. Jópofa történet és klassz kivitelezés. Emma Stone esetlen kis okoska, de mégis szép karaktere is kifejeztten tetszett. De mégis Shelly karaktere és szerelmi szála volt a legjobb. A zenék is istenik voltak.

2018.01.09 diumiu

Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a filmbe és a leírás alapján nem vártam tőle sokat, sőt egy "butácska" filmnek véltem. Ugyan valóban nem kell sokat várni a filmtől, de kikapcsol, megmosolyogtat. Anna Faris-t először meg sem ismertem nagyon nyu... Több

2017.09.20 SzFa

Szeretem ezt a filmet, mindig felvidít Shelley butasága. Sok jó poén van benne és még tanulhatunk is belőle 'hajol és feszít'. Kiváló szereposztás. Esti kikapcsolódáshoz könnyed vígjáték, mindenkinek ajánlom.

2015.10.31 [email protected]

A többi megszokott sorozathoz képest sokkal porgosebb eseménydúsabb es cselekményes sorozat. Minden resznek komolyabb kis története van és tényleg szól valamiről.

Hugh Hefner, három korábbi barátnője illetve több playmate is feltűnik a filmben.Szerző: diumiu

Amikor Lily (Kiely Williams) elküldi a meghívó borítékokat a jövőbeni Zeta tagoknak, a fiú, aki elvonja a figyelmét, úgy mutatkozik be, hogy ő Cole Trickle. Cole Trickle Tom Cruise "Mint a villám" című filmben játszott karaktere.Szerző: diumiu

Joanne (Rumer Willis) az egyik jelenetben el kezd futni Oliver (Colin Hanks) után és közben végleg megválik gerincvédőjétől. A jelentben elhangzik a "Fuss, Joanne, fuss!" felkiáltás, amely az 1994-es "Forrest Gump" című filmre utal. Ezzel szerettek volna a készítők tisztelegni Colin Hanks édesapja, a Forrest Gump-ot alakító Tom Hanks előtt. Szerző: diumiu

Néhány jelenetet valóban a Playboy villában vettek fel.Szerző: diumiu