A hűtlen

Unfaithful

2021.11.26 Ildikó Bacskai

A hűtlen (2002)

Zseniális dráma, az egyik nagy kedvencem, mert annyira életszagú, annyira "hétköznapi" a történet, Diane Lane és Richard Gere eszményien hozza a főszerepeket. Pontosan így képzelem a leírt eseményeket a való életben, ahogyan a vásznon jelen esetben megjelenítik. Finom, szinte észrevehetetlen filmzene keretezi a tragédiát és a felkavaró, őrületes érzelmeket. Nagyszerűen elkapva és lelassítva a jeleneteket, az ember teljesen át tudja élni a sóvárgást, a bűntudatot, a kétségbeesést. Mestermű.

2018.11.17 VvV

Napokra a hatása alá kerültem, engem nagyon elgondolkodtatott. Amiből kiindulunk az eléggé hétköznapi, de egy nem várt fordulat felborít mindent.

2019.08.16 Lonka

A féltékenység nagy úr. Meddig képes elmenni az ember. Megrázó film a témában.

2017.12.10 Greeta

Egy egyszerű kis viszonynak induló dolog amely tragédiába fullad. Vajon miért kezdett kapcsolatba a nő? Miért nem beszélt az érzéseiről a férjének?

2019.02.02 Timcsi

Elég jó film, annak ellenére hogy a története nem túl különleges és az alakítások sem túl emlékezetesek, mégis egy olyan film ami még néhány napig az emlékezetedbe vésődik.

2017.10.22 Bazzzsi

Nagyon tetszett a film, különösen,ahogy egy félperceben felvillan a nő agyán, hogy akár azonnal taxiba is szállhatott volna azon a végzetes délutánon és akkor nem történik meg az, ami. A férje nem lenne gyilkos, ő egy hűtlen rbnc, a szeretője pedig ma is élhetni.

2018.04.22 TomÁcs

Valahogy úgy az egész film a véletlenekről szólt. Véletlenül találkozik a nő és a későbbi szerető, pont egy rossz pillanatban, amely bűnt és bűnhődést hoz az egész családra.

2017.01.17 Gigi

Felkavaró történet egy hétköznapi témára. A hűtlenségről, az okairól, és egy lehetséges forgatókönyvről, a súlyos árról, amit egy ártatlannak induló kalandért fizetni kell.

2017.08.22 Zsuzsy

Karakteres, műfajában színvonalasabb, izgalmas és elgondolkoztató dráma. Nekem nagyon bejött, a színészek profik és a rendezés is. Romantikus, de érdekes és elgondolkoztató is.

2017.11.27 Imlah

Nagyon jól összedobott, aranyos kis film, ami kellemes kikapcsolódás volt. A színészeket is kedvelem. Jól alakítanak a szerepükben. Könnyed, szórakoztató vígjáték.

2018.08.05 varkonyiildi

Nagyon jó krimi thriller. Nem is gondoltam volna hogy Richard Gere ilyen jól alakít egy nem romantikus szerepben is. Nem hagyja a nézőt aludni a film, nagyon jó kikapcsolódás.

2018.08.14 urbanistaa

Nagyon megfogott a filmben az, hogy először lájtosan indul, aztán egyre fordulatosabb lesz és egyre inkább durvulnak az események. Elszabadul a pokol. Izgalmas dráma.

2018.07.08 kisssjanka

Rendkívül pozitívan csalódtam a filmben, mert nem gondoltam hogy Richard Gere ebben a műfajban is megállja a helyét. Érdekes film, lekötött, mert hiteles és elgondolkodtató.

2018.09.02 fercsipeter

Véletlenek sora, jó sztori, kiváló szereplők! Megtekintése ajánlott!