Eredendő bűn

Premier (HU): 2001.11.22.
Thomas Jane
Jack Thompson

2019.03.08 indingo

Egyszerű kis filmre számítottam, de határozottan izgalmas és fordulatos történetet kaptam annak ellenére, hogy némelyik esemény kiszámítható volt. A csalás és átverés között az érzelmek sodrását követhetjük nyomon. A két főszereplő elég fa arccal mu... Több

2015.04.29 Vitya

Romantikus kategóriában elsők között van a film. Szép, magával ragadó, érzelmes történet, érdeklődést felkeltő. Angelina Julie és Antonio Banderas nagyon illenek egymáshoz a filmben és jól alakítják a karakterüket, ettől lesz meggyőző és magával ragadó. Romantikus filmek kedvelőinek biztos hogy tetszeni fog!

2017.01.22 valery

Nem is gondoltam hogy Antonio Banderas és Angelina Jolie ennyire jó párost tud alakítani... Érdekes emberi kapcsolatokról és érzésekről szól a film, jók a karakterek, a jelenetek és a dramaturgia.

2017.05.25 VK

Nekem bejött a film, nagyon „jól állt” neki, hogy keveredtek benne a műfajok: dráma, ugyanakkor jó thriller is és érzelmileg is megfogó, ugyanakkor izgalmas.

Cornell Woolrich „Waltz into darkness” című regényének két feldolgozásáról tudok. Az első a „Mississippi szirénje” címűt modern környezetbe áttéve Trufffaut rendezte 1969-ben, Deneuve és Belmondo főszereplésével. A másodiknak „Eredendő bűn” a címe, A. Jolie és A. Banderas a két főszereplő.Szerző: Berto49

Michelle Pfeiffer produkciós cége megvásárolta a megfilmesítési jogokat azzal a szándékkal, hogy Pfeiffer lesz a főszereplő. Végül a színésznő úgy döntött, hogy teljesen megelégszik a produceri szereppel. Szerző: rbernadett