Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

A test melege

Berto49   2017. 07. 18.

Kathleen Turner bemutatkozó filmje William Hurt partnereként nekem nagyon tetszett. L. Kasdan thrillerje csavaros neo-noirként is jellemezhető, amiben a cseles Matty vonzó nőiességét felhasználva éri el tervét. Ezekben a kánikulai napokban a néző maga is érzékelheti a szinte kibírhatatlan forróságot, pedig nem is Floridában vagyunk. Nagy kár, hogy Turner meghízott és elcsúnyult, mert így szegényebb lett a filmvászon egy olyan Végzet Asszonyával, akinek dús és fedetlen bájain kedvükre gyönyörködhettek a férfi nézők.

Zsombi   2016. 12. 17.

Mérsékelten erotikus töltetű mozi, egy szombat estére, a befejezése egészen optimisztikus végkicsengésű.

Toncsi   2015. 06. 12.

A 100 legjobb romantikus film egyike. És ezt én is aláírom...igaz, ne4m egy mai darab, de mitsem vesz el a ragyogásából.

A film története kánikulában játszódik, a forgatáson azonban olyan hideg volt, hogy a főszereplőknek jégkockát kellett szopogatniuk felvétel előtt, hogy ne látszódjon a leheletük.

George Lucas, aki korábban már dolgozott együtt A jedi visszatér című filmen Lawrence Kadannal, s együttműködésük gyümölcsöző volt. Így Lucas meggyőzte a Fox vezetőjét, Alan Ladd Jr.-t, hogy adjon esélyt Kasdan történetének. A rendező még azt is megígérte, ha Kasdan túllépi a kiszabott költségvetést, akkor saját zsebből fizeti ki a különbözetet.

A film szerepel az, 1001 film, amit látnod kell, mielőtt meghalsz című, Steven Jay Schneider által készített listában.

(Norbi)