Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vad vágyak (1998)

Wild Things

fercsipeter   2018. 09. 02.

Nekem tetszett, sok fordulat, bár néha kissé kiszámítható!

indingo   2018. 04. 26.

Számomra kicsit erőltetett volt az egész sztori, semmi hitelesség. A színészi játékról meg már ne is beszéljünk. Egyszer meg lehetett nézni, de többet vártam.

rbernadett   2015. 09. 11.

Ez a film nagyon sokat megmutat, nem is titkoltan ezzel akart kellő figyelmet kivívni magának, amit sikerült is. Nem rossz a történet de egy kicsit erőltetett. SPOILER! Amikor kiderült, hogy már mindenki mindenkivel kavar, az már egy kicsit túlzás, ott kicsit veszít a hitelességéből a sztori.

dailyfilmsan   2017. 11. 01.

Fordulatos a film az a baj hogy nagyon sok hasonló van de ettől eltekintve izgalmas tud lenni.

BoBamburg   2018. 04. 25.

Az első egy-két csavarig oké volt a film, de aztán hirtelen annyi lett belőle, hogy az már erőltetetten hatott. A klasszikus "a kevesebb néha több" elvet nagyon figyelmen kívül hagyták a készítők :D De amúgy jópofa film, az erotikus jelenetek meg (még ha elég soft is) egész dögösek.

superxaba   2015. 06. 16.

Egyféle trash-noire film kerekedett ki ebből szerintem, amelyik egy igen izgalmas, fordulatos történetet mutat be egy olyan unalmas amerikai környéken, ahol mindenki azt gondolná, hogy semmi érdekes nem történhet.

trueblood   2015. 03. 31.

Ahhoz képest, hogy 1998-ban csinálták a filmet tele van bugyutábbnál bugyutább jelenetekkel. Aláírom, hogy nem számítható ki minden klisé, de az már a szórakoztatás rovására megy,hogy úgy megcsűrték csavarták a sztori végét, hogy *SPOILER* csodálom, hogy a néger nyomozó csajszi nem volt benne a buliban.

Denise Richards
Denise Richards

Denise Richards nem akart dublőrt használni az erotikus jelenetekhez.

(ps)

A filmből kihagyták azt a jelenetet, emelyben Matt Dillon és Kevin Bacon együtt tusolnak.

(ps)

Bill Murray mindössze 20 percig látható a filmben.

(ps)

Ez volt az első alkalom, hogy Kevin Bacon producerként is részt vett egy film elkészítésében.

(ps)

Az eredeti tervek szerint Suzie testén tetoválások lettek volna.

(ps)

Az eredeti forgatókönyv szerint az édeshármas jelenetben Kelly a törölköző alól nem egy pezsgőt, hanem egy műpéniszt húzott volna elő.

(ps)

A két gimis lány elméletileg még csak tizenéves, de a színésznők valójában sokkal idősebbek voltak a film forgatásakor. Denise Richards 27, Neve Campbell pedig 25 éves volt.

(ps)

Ha csak egy dögös thriller hiányzik az életünkből, ez a film nagyon jó választás! több»

A Wild Things nem a legvéresebb vagy legbrutálisabb thriller és/vagy bűnügyi dráma, amit valaha láttál, mégis helyet kap repertoárunkban. több»