Vad vágyak

Vad vágyak

Wild Things
Denise Richards
Denise Richards

Sam Lombardo (Matt Dillon) Dél-Florida egyik neves gimnáziumában dolgozik oktatóként. Kelly Van Ryan (Denise Richards), a csinos tinilány régóta vonzódik a férfihoz. Egy napon a lány autómosás ürügyén látogatja meg tanárát, majd elcsábítja őt. Másnap Kelly azzal vádolja Samet, hogy megerőszakolta… Több

Premier (HU): 1998.07.09.

2024.02.20 Schumy1

Jó sztori, jó szereplők, dől az erotika javából.

2018.04.26 indingo

Számomra kicsit erőltetett volt az egész sztori, semmi hitelesség. A színészi játékról meg már ne is beszéljünk. Egyszer meg lehetett nézni, de többet vártam.

2015.09.11 rbernadett

Ez a film nagyon sokat megmutat, nem is titkoltan ezzel akart kellő figyelmet kivívni magának, amit sikerült is. Nem rossz a történet de egy kicsit erőltetett. SPOILER! Amikor kiderült, hogy már mindenki mindenkivel kavar, az már egy kicsit túlzás, ott kicsit veszít a hitelességéből a sztori.

2023.12.23 Lóri Ádámcsik

Izgalmas és kiszámíthatatlan

Szuper izgalmas, fordulatos, erotikus, végig lekötötte a figyelmemet. Jó a rendezés, jók a szereplők, jók a stáblista utáni jelenetek. Aki nem látta még, ajánlom!

2017.11.01 dailyfilmsan

Fordulatos a film az a baj hogy nagyon sok hasonló van de ettől eltekintve izgalmas tud lenni.

Theresa Russell úgy játsza Denise Richards anyját a filmben, hogy mindössze 14 évvel idősebb.Szerző: jakedave

Neve Campbell és Kevin Bacon szerződésében is ki volt kötve, hogy nem jelenhetnek meg meztelenül a filmben. Utóbbinál végül ez nem teljesült, amiért perelhette is volna a filmet, többek között önmagát is, hiszen ő volt az egyik producer.Szerző: jakedave

Neve Campbell nyilatkozata szerint az édes hármas jelenet felvétele előtt mindhárman becsíptek kicsit, hogy feloldódjanak a gátlásaik. Tequilát ittak. Szerző: jakedave

Denise Richards nem akart dublőrt használni az erotikus jelenetekhez.Szerző: ps

(2019. 04. 23.)
A Wild Things nem a legvéresebb vagy legbrutálisabb thriller és/vagy bűnügyi dráma, amit valaha láttál, mégis helyet kap repertoárunkban. Több

(2015. 07. 13.)
Ha csak egy dögös thriller hiányzik az életünkből, ez a film nagyon jó választás! Több