Függőség
Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

danny   2016. 07. 11.

Az én szememben ez a film teljesen átlagon alul teljesített, és annyi a pozitívum benne, hogy végül is elég jók voltak az alakítások. Nem tudnám megbuktatni, mivel azért nézhető is volt, de már szinte nem is emlékszem, hogy miről is szólt egyáltalán.

papaja   2014. 10. 22.

Volt ebben a filmben potenciál, de szerintem Samuel L. Jacksonon kívül senki nem vette igazán komolyan a szerepét. Ashley Juddal talán akkoriban túlságosan is elszaladtak a lovak, eléggé felkapott színésznő volt, de mostanra azt hiszem, teljesen eltűnt. Ez a film jó példája annak, hogy egy színésznek nem kellene mindenfajta nem testhez álló szerepet bevállalnia.

David Strathairn
Samuel L. Jackson