A kék lagúna

The Blue Lagoon

2024.02.21 Schumy1

Szerethető film. Szép helyszín, könnyed kis mozi.

2016.10.22 ArpiHajdu és Réci

Ez egy igazi szép, romantikus film, ami a maga korában valószínűleg nagy botrányt kavart, pedig ahogy az egész filmen, úgy a szeretkezős jeleneteken is érződik a romlatlanság, a naivitás és az ártatlanság. Persze az tény, hogy Brooke Shields még csak... Több

Hihetelen esetlen,kissé béna,érthetetlen alkotás.A színészi játék is nagyon rossz.Azért kap egy csillagot,mert a forgatási helyszín legalább gyönyörű.De csak ezért.

2019.03.19 indingo

Fantasztikus helyszínen játszódó filmben egy gondtalan, boldog világ naiv hőseinek felnőtté válását követhetjük nyomon és azt, hogy mennyivel másként értékelik a természet kincseit és hogy azt hogyan képes rombolni a külső világból érkező emberek mo... Több

2018.01.22 dailyfilmsan

Kedves kis film. jól leképezi két ember fejlődését egy teljesen ingerszegény környezetben. Bár kicsit csodával hatályos hogy két olyan pici gyerek túlélte a trópusi viharokat és nem kaptak napszúrást se. Az anatómia sem volt rendben egy lapos hasú n... Több

2017.10.15 Lamboh

Édesanyám nagyon szereti ezt a filmet. Volt, hogy én is néztem vele, és olyan nyugodtságot áraszt ez a film, hogy esélytelennek tartom azt, hogy valaha is megunom. Sajnos a másik két részről nem tudom ezt elmondani.

2016.04.24 D. Shaday

A maga módján szép történet lenne, csak túl sokszor ment át nyálasba szerintem. Ennek ellenére is akadtak benne szép jelenetek és maga a sziget, ahol játszódik, nagyon kellemes hangulatot áraszt. Megértem, hogy egyesek szerint kultfilm, de nekem annyira nagyon nem nyerte el a tetszésemet.

2015.02.04 Vitya

Gyerekkorom egyik kedvence. Nagyon emberi, aranyos film. Kortól függetlenül mindenkinek merem ajánlani.

2017.09.04 veresszsoltika

Az eredeti kék Lagúna örök kedvencem, szerintem mindenkinek legalább egyszer látnia kell mert annyira alapmű. szép történet érzelmekkel és még szebb kivitelezésben

2015.03.24 Akodako

Imádtam fiatalként ezt a filmet, meg is könnyeztem rajta. Romantikus, megható, időtálló történet. És ez az eredeti verzió a legjobb!

2015.06.16 AESB

Nagyon jó a film. A története kiváló, aranyos, megható. A színésze alakítása már nem mondható jónak, de szerintem így is többször nézhető film. Nem rossz!!