Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A Bounty (1984)

The Bounty

Sabnock Sanatory   2020. 11. 15.

Kifejezetten jó remake, ami hatalmasat üt. A rendezés, a történet megvalósítása, a színészek mind-mind nagyszerűek voltak. Liam Neeson, Sir Anthony Hopkins, Mel Gibson és természetesen Daniel Day-Lewis, akik fantasztikusan felemelték a film nívóját. Igazi klasszikus.

indingo   2019. 05. 29.

Végy egy jó sztorit, nem baj ha már mások is feldolgozták, tegyél bele két-három fantasztikus színészt, tűzdelj közé szuper zenét és körítésként adj mellé lenyűgöző tájat. Már el is készült egy izgalmas film.

ZeroHero   2019. 10. 02.

A film egyszeruen zsenialis, csodalatosan van fenykepezve, s nincsenek szavak arra, hogy micsoda szineszoriasok jatszanak mennyire hitelesen es tokeletesen. A zenet Vangelis szolgaltatja, amihez szinten nem kell szerintem tul sok kommentar, de amit A... több»

Yosihiro   2016. 05. 22.

Láttam ezt a filmet remek alakítás Mel G és Anthony H-tól azt hiszem ez a film áttörés volt számukra. Nagyszerű történet és jó kikapcsolódás ajánlom mindenkinek :)

ZozArt89   2019. 07. 17.

Csupa nagy névvel van tele a film de nem csak emiatt volt jó. A sztori izgi és fordulatos. Elképesztő milyen fiatalok voltak nem is olyan régen a kedvenc színészeink.

Gyorvik   2020. 06. 20.

Lázadás

A leghírhedtebb hajós lázadás a modern kori történelemben, melynek történetét többször is celluloidra vitték. Két epikus film ezek közül az 1962-es Lázadás a Bountyn, illetve az 1984-es A Bounty. Jelen elemzés a későbbi változatot veszi górcső alá, d... teljes kritika»

achyles77   2015. 06. 28.

Egyik nagyon nagy kedvencem, mindigis oda voltam érte, akárhányszor meg tudnám nézni. Egyrészt a történet, másrészt a szereplők, harmadrészt az egzotikuma miatt.

A film viharban játszódó jelenete miatt megépítették a hajó 25 láb hosszú modeljét is.

(magyaristvan)

A hajó mását Új-Zéland-on építették fel és 4 millió dollárba került.

(magyaristvan)

Sir Anthony Hopkins és Daniel Day-Lewis is játszott később amerikai elnököt. Day-Lewis Lincoln-t, míg Hopkins Nixon-t személyesítette meg.

(magyaristvan)

Liam Neeson és Daniel Day-Lewis később szintén együtt játszottak a "New York bandái" (Gangs of New York) című, 2002-es filmben.

(magyaristvan)

Daniel Day-Lewis első fontosabb szerepe mozifilmben.