89% 137 szavazat
Vélemények

A Bounty

The Bounty

 Több
Filmadatlap
9
Vélemények (9)
17
Szereplők (17)
8
Képek (8)
1
Videók (1)
9
Érdekességek (9)
Díjak
Filmkritika
2
Cikkek (2)
Fórum

Vélemények (9)

Írj véleményt
 
2025.01.05 Fekete Gandalf

legújabb vélemény

Amikor a remake még nem szitokszó volt

Az a fajta remake, amikor még a remake-ek időszerűek voltak, és nem lehúzni próbálták az eredeti hírnevéről a bőrt, hanem a mozi egy másik korszakában, más szemszögből, más módszerekkel és más nagyszerű színészekkel igyekeztek bemutatni ugyanazt a tö... Több

1
 

Kifejezetten jó remake, ami hatalmasat üt. A rendezés, a történet megvalósítása, a színészek mind-mind nagyszerűek voltak. Liam Neeson, Sir Anthony Hopkins, Mel Gibson és természetesen Daniel Day-Lewis, akik fantasztikusan felemelték a film nívóját. Igazi klasszikus.

0
 
2019.05.29 indingo

Végy egy jó sztorit, nem baj ha már mások is feldolgozták, tegyél bele két-három fantasztikus színészt, tűzdelj közé szuper zenét és körítésként adj mellé lenyűgöző tájat. Már el is készült egy izgalmas film.

0
 
2016.05.22 Yosihiro

Láttam ezt a filmet remek alakítás Mel G és Anthony H-tól azt hiszem ez a film áttörés volt számukra. Nagyszerű történet és jó kikapcsolódás ajánlom mindenkinek :)

0
 
2019.10.02 ZeroHero

A film egyszeruen zsenialis, csodalatosan van fenykepezve, s nincsenek szavak arra, hogy micsoda szineszoriasok jatszanak mennyire hitelesen es tokeletesen. A zenet Vangelis szolgaltatja, amihez szinten nem kell szerintem tul sok kommentar, de amit A... Több

0
 
2020.06.20 Gyorvik

Lázadás

A leghírhedtebb hajós lázadás a modern kori történelemben, melynek történetét többször is celluloidra vitték. Két epikus film ezek közül az 1962-es Lázadás a Bountyn, illetve az 1984-es A Bounty. Jelen elemzés a későbbi változatot veszi górcső alá, d... Teljes kritika

0
 
2019.07.17 ZozArt89

Csupa nagy névvel van tele a film de nem csak emiatt volt jó. A sztori izgi és fordulatos. Elképesztő milyen fiatalok voltak nem is olyan régen a kedvenc színészeink.

0
 
2015.06.28 achyles77

Egyik nagyon nagy kedvencem, mindigis oda voltam érte, akárhányszor meg tudnám nézni. Egyrészt a történet, másrészt a szereplők, harmadrészt az egzotikuma miatt.

0
 
2015.05.01 Jackob

Nekem is bejönnek az alakítások, Hopkins állati gonosz, Gibson pedig itt is, mint mindig nagyon lázadó. A történet valós tényeken alapszik, és a forgatókönyv nagyszerűen igazodik a nézők igényeihez. Természetesen kicsit giccses, mint kell, de ennyi pont jó.

0