A kis szemtanú

Witness

2016.11.17 Fiatalság kirobbanó ereje

Nagyon, de nagyon izgalmas thriller, sok hátborzongató jelenettel, de ettől eltekintve nagyon jó, szeretem a színészeket is, akik nagyszerűen alakítanak benne, a helyszínek pedig valami mesések.

2015.05.02 Vitya

Érdekfeszito thriller jo szineszi alakitassal. Atlagosnal jobb, nem sablonos a tortenet sem. Összetett igenyes film valodi mondanivaloval. Ajanlom.

2015.05.02 dps

Egy érdekfeszítő thriller, egy parázsló love story, egy gondolatokkal teli összehasonlító kultúr- és vallástanulmány egy erőszakmentességet valló vallásos közösség tisztes bemutatása által. Peter Weir első amerikai filmje a különféle szintjein éles k... Több

2016.04.25 Zsceeeka

Nemrég láttam először, valahogyan belefutottam és rászántam magam. Egész izgalmas, bár nem lett a kedvencem azért. A kisfiú aranyos és jól játszik, bár későbbi filmekből nem emlékszem rá.

2015.08.16 Corazon.Donq

Fel nem tudtam fogni, hogy miféle film is ez. Az elején laposan kezd és ezt a tendenciát tartja is. Annyira untam magam hogy max. egy 30-40 percet voltam képes NAGY nehezen végig nézni. Bűn volt minden, ami ebbe a filmbe belekerült, se értelmes sztori se semmi.