A kockásfülű nyúl

Videók

2021.11.23 Péter Fazekas

Nagyon szerettem gyerekként.

2018.01.21 mamiéstöti2

Nem szerettem ezt a mesét, mert sok ijesztő dolog volt benne. A grafikája se tetszett annyira. Elég egyhangú.

2019.05.20 indingo

Sose tartozott a kedvenceim közé ez a mese. Eleve egy zöld nyúl, akinek még a füle is eltér az átlagtól, ráadásul még repülni is tud. Kicsit ez már sok volt nekem.

2020.11.20 Robinson76

Minden magyar nyuszija

Egy aranyos és tanulságokkal teli sorozat ez a magyar animáció (h)őskorából. Nekem az epizódok felvezetése tetszett a legjobban, és a zenéje is slágergyanús.

2019.11.22 Timon

Gyermekkorom óta imádom, egyszerűen bűbájos, aranyos, őszinte mesesorozat, tanulsággal is-szükségképpen. Grafikája, de zenéje jó hangulatot kölcsönöz, kellemesen felemelő.

2018.07.20 Norbert93

A magyar animació hőskorából származó darab, ami egyébként elég jól sikerült és ki is alakított magának egyfajta kultuszt, de minőségben és szórakoztatásban nem érte az akkori magyar mesék szintjét, mint pl. Mézga család vagy Kérem a következőt.

2016.08.06 babsy88

Kicsit ijesztő rajzolata van, nagyon jó a zenéje, aranyos kis történet.

2016.10.10 Macskínó

Nem volt olyan jó mint a kor legtöbb rajzfilmje, de ez megbocsájtható mert még mindig százszor korrektebb a Kockás fülü nyúl mint a Bogyó és babóca ami egy szörnyűség és már könyvben sem lett volna szabad megjelennie!

2016.07.31 Kardos

Nagyon aranyos és cuki mesesorozat ez. A magyarok talán ezt a mesét ismerik legtöbben a "köpött a maci" estimesés m1-es estimese miatt. Nagyon izgalmas és aranyos karakter ez a nyuszi. Nővérem egyik kedvenc meséje volt. Nagyon szép a rajzolása.

2015.12.29 Niki19

Egy örök kedvenc marad számomra ez a mese. Érdemes megnézni gyermeknek, felnőttnek egyaránt. Tanulságos mese tele kedves szereplőkkel. Csak ajánlani tudom.