A lánc

Black Snake Moan

2024.02.18 Schumy1

Nagyon-nagyon telitalálat a film. Kemény témával foglalkozik, de jól oldották meg, s a színészi játék is perfekt!

2018.07.27 Norbi

Átütő erejű film, teljesen más volt, mint amire számítottam és ez így is volt jó. Eredeti sztori volt számomra, és valósághűek voltak a szerepek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2022.12.20 Lóri Ádámcsik

Az előzetes alapján izgalmasnak tűnt, de megnézve a filmet nem is értettem, hogy mi akar ez lenni. Jók a szereplők, de a történet és rendezés nem fogott meg.

2021.10.26 Gauss

Mindenkinek megvan a saját keresztje

A film kemény témával foglalkozik. A színészek nagyszerűek, mindegyik. Samuel L. Jackson és Christina Ricci hatalmasat alakítanak. Egy nagyon jó kis film, melynek van mondanivalója, és amely mentes a kliséktől. Az erotikus jelenetek minimalizálva vannak, mert hát akkor már más műfaj lenne, de Ricci kisugárzása miatt több nem is kellett. Nagyon jól van adagolva a feszültség, és pont annyi érzelem van benne, amennyi kell, cukormáz nélkül. Egy esti mozihoz tökéletes választás.

2015.06.04 fancsi094

A magyar cím sok mindent jelenthetne, de ismerve a mostani szinkronokat, egyszerűen csak a borító/plakát alapján A lánc címet kapta a film, úgyhogy ez ismét 0 pont. Maga a film egy elég kemény dráma, de a zeneválasztás néhol könnyedebbé, befogadhatób... Több

2015.11.30 Buffy

Szkeptikus voltam Justin Timbarlakkel kapcsolatban, azon ezzel az alakításával számomra bebizonyította, hogy nem csak egy jó énekes, hanem kiváló színész is

2015.07.30 Face

Én valami nagyon brutális és perverz filmre számítottam, de ez egy csodaszép alkotás, tele drámával és érzelmekkel. A zenei aláfestés pedig egyenesen zseniális!

Nagyon tetszett a film. Elgondolkodtató.