Lányom nélkül soha

Not Without My Daughter

2018.09.04 urbanistaa

Megható és tanulságos történet. Nekem személy szerint a regényváltozata jobban tetszett, mert sokkal inkább átjött az érzelmi háttere, a mondanivalója.

2017.12.09 Deku

Gyönyörű látványvilág tárult a szemem elé köszönhetően ennek a filmnek. Végtelenül örültem, hogy láthattam ezt a filmet mert habár vonakodtam megnézni kegyetlenül betalált.

2018.01.05 Gyorvik

Ne nézze senki az Imdb értékelést, illetve ne ez alapján utasítsa el, mert nagy élményről maradna le - mint oly sok más film esetén itt is alul értékeli a nagyközönség. Talán az első kritikusi vélemény az lehetett, hogy A. Molina tökéletes választás ... Több

2018.04.02 Queenakasha

Ez egy olyan film, ami az ember vérnyomását az egekben tartja végig. Nagyon nehéz az ilyen jellegű különbözőségeket felfogni ép ésszel. Nagyon jól megmutatja milyen helyzet uralkodott ezekben az időkben Iránban, és teljesen megértet mindent, de maga ... Több

2015.06.04 Laci000

Jól sikerült a film, elég jól visszaadja a könyvet is. Magával ragadó, megható történet és az, hogy igaz történeten alapszik még inkább megrázza a nézőt.

2015.03.29 FarZoo

A könyv is nagyon jó volt és a film is jól sikerült. Szomorkás, megragadó, érzelmileg megfogó film, ami igaz történeten alapszik, és ez még inkább érdekessé teszi. A film fő vonalai a kitartás, a ragaszkodás, a küzdelem és önfeláldozás.

2015.06.29 Buborék

Ez a történet hihetetlenül magával ragadó és megrázó! Szomorú, hogy ilyen megtörténhet... A színészek szerintem nagyon jók, átjöttek az érzelmek! Kiváló film!

2015.06.15 AESB

Nagyon megható és magával ragadó film! Az, hogy igaz történeten alapul teljesen megrázza a nézőt, szörnyű...! A színészek nagyon jók, tetszett az alakításuk!

2015.02.21 gyuszamen73

Nagyon jó a film is, jók a szereplők, illenek a könyvben megjelenített karakterekhez. Élethű a játékuk. A film azonban mint sok más esetben nem tudja visszaadni azt a mély feszültséget , szenvedést, amit Betty átél a fogvatartása idején, illetve a sz... Több

2016.10.24 TPetty

Fantasztikus film! Ez volt az első nagy drámai film amit láttam a kulturális különségekről, és végig libabőrös voltam. Hátborzongatóan izgalmas drámai történet, Sally Field pedig felejthetetlen alakítást nyújt, igazi anyatigrisként küzd a gyerekéért.