Lányom nélkül soha (1991)

Not Without My Daughter

urbanistaa   2018. 09. 04.

Megható és tanulságos történet. Nekem személy szerint a regényváltozata jobban tetszett, mert sokkal inkább átjött az érzelmi háttere, a mondanivalója.

Deku   2017. 12. 09.

Gyönyörű látványvilág tárult a szemem elé köszönhetően ennek a filmnek. Végtelenül örültem, hogy láthattam ezt a filmet mert habár vonakodtam megnézni kegyetlenül betalált.

Queenakasha   2018. 04. 02.

Ez egy olyan film, ami az ember vérnyomását az egekben tartja végig. Nagyon nehéz az ilyen jellegű különbözőségeket felfogni ép ésszel. Nagyon jól megmutatja milyen helyzet uralkodott ezekben az időkben Iránban, és teljesen megértet mindent, de maga ... több»

Gyorvik   2018. 01. 05.

Ne nézze senki az Imdb értékelést, illetve ne ez alapján utasítsa el, mert nagy élményről maradna le - mint oly sok más film esetén itt is alul értékeli a nagyközönség. Talán az első kritikusi vélemény az lehetett, hogy A. Molina tökéletes választás ... több»

Laci000   2015. 06. 04.

Jól sikerült a film, elég jól visszaadja a könyvet is. Magával ragadó, megható történet és az, hogy igaz történeten alapszik még inkább megrázza a nézőt.

FarZoo   2015. 03. 29.

A könyv is nagyon jó volt és a film is jól sikerült. Szomorkás, megragadó, érzelmileg megfogó film, ami igaz történeten alapszik, és ez még inkább érdekessé teszi. A film fő vonalai a kitartás, a ragaszkodás, a küzdelem és önfeláldozás.

Buborék   2015. 06. 29.

Ez a történet hihetetlenül magával ragadó és megrázó! Szomorú, hogy ilyen megtörténhet... A színészek szerintem nagyon jók, átjöttek az érzelmek! Kiváló film!

Az igazi Mahtob feltűnik az iskolás jelenetben.

Az igazi Seyyed Bozorg Mahmoody 2009-ben hunyt el.