A majmok bolygója

Planet of the Apes

2015.05.25 Enccso

Mai szemmel lehet, hogy már kicsit "gagyinak" hat, de egyike életem meghatározó filmélményeinek, talán emiatt szerettem bele ebbe a műfajba. Hátborzongató koncepció az emberiség egyik "lehetséges" jövőjéről. Megunhatatlan!

2019.04.12 MidoD7

Olyan egyszerű, kellemes, de bőven nézhető kategória. Ami nem jelenti azt, hogy rossz lenne. Még valamilyen szinten el is szórakoztatott. Egyszer megnézhető bárki számára.

2024.03.13 xXx

Az ember mindig vágyott az idegen létforma felfedezésére és megismerésére

A film elején George Taylor ezredes (Charlton Heston) monológját hallgatva valószínű, hogy sokan ki is kapcsolják a filmet, hogy unalmas és régi. De mégis, az egyik legnyomasztóbb film, amit valaha láttam, és a zene néha megbénítja az embert, és semm... Teljes kritika

2015.02.12 Bimbi

Zseniális alkotás, érdekfeszítő téma, elgondolkodtató történet. Kötelező, klasszikus darab.

2016.04.23 johnny87

Hát igen egy nagy klasszikus.Volt sok Majmolása, de akkor is ez az igazi.Mai szemmel nézve is nagyon hangulatos főleg a zene attól még mindig futkos a hátamon a hideg.A maszkok a történet lebilincselő.Nagyon szereti mindenki mert egy teljesen más világba repít minket.

2015.06.11 veszi.peter

Számomra nem tetszett annyira ez a film, mint a mostani, újak. Pedig láttam ezeket is még gyerekkoromban, de valahogy rossz szájízem volt utána, bosszantó érzéssel töltöttek el mindig a majmok, nem szerettem nézni őket. Ettől függetlenül megértem, ak... Több

2015.01.26 krissz001124

Az egyik kedvenc filmem.Amikor ez a film kijött egymás után 2 szer néztem meg,és nagyon élveztem.Rengeteg benne a fantázia és ez tettszik. Mai napig a kedvenceim között van!

2015.02.11 Geezaa911

Régi film, de nagyon jó. Jó hangulatú és izgalmas. Aki még nem látta nézze meg. Egy olyan világban játszódik, ahol az ember a préda.

2015.12.29 sepsiklaudia

ez szerintem undorító amióta láttam rettegek a majmoktól

Kicsit elvont, de ha hülyeséget akarsz nézni akkor jó XD

2015.01.22 sggyula

Az összes közül a legjobb. Nem kellett volna hozzányúlni, most az új semmitmondóak vannak az ember fejében, pedig közelében sem járnak a klasszikusnak

2015.02.22 Tüneményes

Az a Sci-fi klasszikus minden szempontból megelőzi korát. Pierre Boulle könyvét elolvasva úgy éreztem, hogy a film teljesen visszaadta az eredeti történetet. A korához képest látványos és nem véletlenül kapott abban az időben Oscart a maszkokért. Ma ... Több

2015.03.14 galambi

Egy túlértékelt film, ami engem nagyon irritált. A mostani majmok bolygóját megnéztem, nagyon szerettem, de ez valahogy nem jött át. Nem vagyok CGI-fan, imádom a jó történeteket, de itt vhogy laposnak éreztem az egészet, vmiért nem jött át.

2015.02.22 wimate

kiskoromban imádtam nézni... jobban bejött mint az új korszakos majmok bolygója, egyébként elgondolkodtató történet, és a maga korában látványosnak is mondanám.