Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Eliza Bennett
Eliza Bennett

Buffy   2016. 08. 09.

Világok találkozása ez, hiába van a főhős nyomában a Scottland Yard a CIA, bármi, mindegyikkel elbán. Szerintem ez túl sok, a londoni környezetbe helyezett akciózás sem teszi jobbá. Feltételezem, hogy ezzel próbálták egy kicsit az európai nézőkhöz közelebb hozni a hangulatot. De egyszerűen ez a film egy bukta az én szememben. Wesley Snipes nem igazán csinál semmit sem színészként, látszik, hogy ő sem élvezi.

thomino   2016. 05. 25.

Valahogy lefolyt, semmi maradandót nem hagyott maga után, amire ugyan nem is számítottam, de legalább ne lett volna ennyire érdektelen a történet. :/

Rajkó   2015. 10. 17.

Egyszer megnézhető film, nem a legrosszabb persze a műfajában. Végül is az, aki szereti a műfajt, az mindent meg is kap, és talán nem annyira agyatlan az egész, mint amilyennek látszik. Próbáltak egy kicsi lélektant is belevinni, de sajnos a főszereplőt alakító színész nem igazán tudta ezt "átadni".