Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Egy esős nap New Yorkban (2019)

A Rainy Day in New York

Lonka   2020. 02. 28.

Két remek színészt láthatunk a főbb szerepekben és itt Elle Fanningre és Timothee Chalametre gondolok. A története nem valami eseménydús és a párbeszédek sem tudtak lekötni.

indingo   2019. 12. 13.

Nem lett egy nagy eresztés a film. Olyan lassan csordogáló a története, sok minden nem történik benne és a érzelmi szál sem túl ütős.

Szilonka   2020. 01. 29.

Szerintem ez egy jól felépített történet, amelyet leginkább a rendezés a szereplők tesznek egyedivé.

TomÁcs   2019. 12. 19.

Remek színészek egy könnyed, romantikus filmben, amelynek megnézése után mindenki újra fiatal akar lenni.

Ms. Akárki   2019. 12. 09.

Kiváló szereplőgárda. Már csak ezért is imádom a filmet. Izgalmas és egyedi történetfelvezetés. Nem egy tucat romantikus film és épp ez tetszik benne. Egyedi hangulatot teremt. selena Gomez nagy kdvencem így persze lehet kicsit elfogult is vagyok a filmmel kapcsolatban.

Az Egy esős nap New Yorkban inkább tűnik egy tehetségtelen Allen-imitátor közepesen gyenge próbálkozásának, mint valódi Woody Allen-filmnek. több»

Egy esős nap New Yorkban kritika több»

Az élet is pont olyan, mint New Yorknak ez a különleges változata. Nem ragyoghat mindig a nap, nem lehetünk mindig a topon, mindenkinek szüksége van néha pihenőre, holtpontra, hogy aztán új erőre kapva folytathassa az életét. több»

A film összbevétele 13 233 749 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 8 438 164 forintot termelt. A hazai mozik összesen 5 662 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

Mivel az Amazon az eredeti tervekkel ellentétben mégsem mutatta be a filmet, ezért a 2018-as év az első olyan esztendő 1981 óta, amikor nem került Woody Allen-film a mozikba. Allen 1969-es rendezői debütálása óta csak 5 olyan év volt, amikor nem jelentkezett újabb filmmel (1970, 1974, 1976, 1981, 2018).

Rebecca Hall a 2008-as Vicky Cristina Barcelona után ismét együtt dolgozott Woody Allennel.

Az Egy esős nap New Yorkban Woody Allen 48. egészestés filmje.