Hercegnők éjszakája

A Royal Night Out

2022.01.02 diumiu

Teljesen véletlenül futottam bele ebbe a filmbe, de nem bántam meg. Egy kedves és egyébként elgondolkodtató történet két hercegnőről, akik csak szeretnének belekóstolni az átlagos emberek életébe. Egy kis kikapcsolódás kedvéért ajánlom ezt a filmet.

2018.08.11 dailyfilmsan

Nem rossz film ez csak nem szól semmiről, de bőven nézhető. A film visszavezet bennünket a második világháború végére, ahol az angolok 5 szilveszter nagyságú hedonizmusban ünneplik a vérontás végét ( csak az európai fronton). Ebbe a buliba csöppennek bele főhőseink Margit aki elcsatangol és Erzsébet aki lohol utána.

2016.10.26 Dorkateo

egy kis 'római vakáció' feeling, kicsit gyengébben, mégis szórakoztatóan.

2019.12.27 Eniq

Nagyon megtetszett az előzetese ezért megnéztem. Nem találtam unalmasnak egy percig sem vitt magával a történet ahogy elszakadt egymástól a két testvér és mi végigkövettük a kalandos útjukat igazán szórakoztató volt az már biztos. A vége nos ennek nem lehetett más véget összehozni szóval jó volt az is.

2016.01.05 tamas84

Tegyétek félre az előítéleteiteket, ez a film nagyon-nagyon szórakoztató. Rengeteget nevettünk rajta, de amikor kicsit drámaira vált a hangsúly, nos, ott akadnak gyenge pontok. Erős négyes!

2017.08.27 T.Andras

Valós eseményeken alapuló film, amely számos kitalált történettel lett gazdagítva, melyeknek szinte csak a képzelet szabott határt. Izgalmas volt, jópofa, tetszett. Érdemes megnézni.

2016.11.08 kicsimano

A Hercegnők éjszakája egy igazán szórakoztató film. Amit külön kiemelnék, az a hangulata. Mikor véget ér a háború, a tömeg valóságos eufórikus hagulatba kerül, s ez a hangulat a nézőt is magával ragadja.

2018.07.14 kisssjanka

Szórakoztató film, de kicsit ferdén hozza vissza a korabeli hangulatot, nem jön át eléggé a 40-es évek hangulata, csak egy bizonyos oldalról kapunk betekintést.

2016.06.05 giorgio600

Könnyed és szórakoztató, ez már a címéből is kiderül:) dráma, és humor is van benne a kellő mértékben vegyítve. Kedves kis film mondjuk egy vasérnap délutáni kikapcsolódáshoz. Egyfajta betekintés abba a világba amit talán sosem fogunk megérteni.

2016.03.11 Keiichi Tsuchiya

Ez egy habkönnyű dráma valahonnan az átlagból. Újat nem ad, amit viszont nyújt, azt megfelelően teszi, és a végére azért csak összeáll a dolog. Ennek ellenére közepesnél jobbat nem érdemel.