A Sunset Limited

The Sunset Limited

2016.07.25 byebyepuppy

Kedvenc filmem! A színészek jók, de a film mondanivalója és a magával ragadó hangulata ami viszi a pálmát! A dielektusban minden egyes szónak van valami rejtett tartalma, ha valami akkor ez biztosan többször nézhető. Érett embereknek való!

2018.09.02 Barnabii44

Zseniális.

2015.03.12 palfi24

A végig egy lakásban játszódó, két különböző világnézetű férfi beszélgetését végigkövető film telis-tele van néhol mélyebb, néhol felszínesebb vallási, teológiai, filozófiai nézettel, elsősorban életről, halálról, istenről/Jézusról. Számomra nem derü... Több

2018.08.17 messideco

Ez a film, a hetedik művészet remeke. A két színészóriás párbeszéde nem válik unalmassá, bár szinkronnal néztem de teljesen adja a hangulatot. A jó alapanyag garantált, hiszen napjaink egyik legnagyobb írójának a regényéből készült (Cormac McCarthy). Érdemes többször is megnézni.

2019.05.29 Shacki

Borzalmas

Két öregember próbál fennkölt módon intellektualizálni teológiai fronton, erőltetett módon feszül egymásnak a világnézetük, melyek olcsó dramaturgiai eszközökkel az extremitásig vannak kitolva. A film elgondolkodtat, elgondolkodtam, hogy bírtam egyáltalán végignézni.

2017.10.12 csoga

Jó film, talán jobb is, mint a hasonló Carnage ( Az öldöklés istene ). Két idősödő férfi vitáját meséli el életről és hitről.