A Sunset Limited

The Sunset Limited

2021.01.28 elekm90

Annyira nem tetszett, pedig imádom a jó kamaradrámákat (pl. Az őslakó, A bűnös). Bár maga a koncepció a vitával jó, ahogy a két színész is, szerintem jobb lett volna, hogyha nem csak teológiai oldalról közelítenek meg mindent.

Kell egy ilyen jó kis mozi is. Két hihetetlen karakter, akik teljesen máshogy gondolkoznak. Vagy mégsem? Szuper kis film, érdemes mindenkinek legalább egyszer megnézni.

2017.08.31 Deku

Nem akart több lenni ez a film mint amennyit nyújtani tud és ezen az alapon kellemes pillanatokat tudott okozni. Ami nagyszerű benne, hogy teljesen sablon mentes és imádható.

2016.03.07 citizenfour99

Remek példa arra, hogy nem kell mindig akciódus filmeket gyártani, bőven elég két ember és egy remek dialógusterv. Elgondolkodtató film.

2016.10.25 Fahéjgolyó

Két teljesen különböző ember szemléletét mutatja be a világról. Ahhoz képest, hogy 2 szereplős film és egy szobában játszódik egyáltalán nem unalmas egy percig se, végig érdekes a két nézet egymásnak szegülése.

2019.04.06 MidoD7

Nem lehet minden hibátlan és tökéletes, de ez adja meg a szépségét. Talán csak egy-két apróság volt ami nem tetszett. Egyébként minden rendben van benne, a látvány is nagyon jó.

2015.09.23 Zsceeeka

Huh. Néhol nehezen bírtam követni a dialógusokat, nem egy egyszerű történet, oda kell figyelni. De a kamaradrámák közül az egyik kedvencem, két kiemelkedő színésszel.

2018.09.23 thejoker

Egy teljesen egyszerű, hiszen egy szobában játszódik az egész, de zseniális film. Ugyanis ahogyan ez a két teljesen különböző gondolkodású ember beszél arról ahogyan ők az életet látják, és amilyen nagyszerű a két színész alakítása, persze ez nem me... Több

2016.05.01 D. Shaday

Hihetetlen, mennyire sokoldalú, izgalmas, magával ragadó film tud lenni egy olyan alkotás, amiben csak két ember beszélget végig. A testvérem szavaival élve "A legnagyobb izgalom a filmben az, mikor Samuel L. Jackson feltesz főni egy kávét, mégis vég... Több

2015.09.29 Loborg

Nem egy egyszerű alkotás , az már biztos . Érdekes és elgondolkodtató dialógusok az életről, annak értelméről , vallási kérdésekről, két kitűnő színész prezentálásában.

2019.04.13 iq.csabi

Nagyon jó alkotás, ami az életről és hitről szól. Egy helyszín, két színész és egy igazán mély alkotás. A két színész nagyon hiteles.

2016.02.10 Megamovie

A történet egy öngyilkosságra készülő professzor és egy hívő ember eszmecseréjét mutatja be aki meg akarja menteni a professzort.Nagyvonalakban a történet egyszerűnek a látszik ám a látszat csal ,a beszélgetésben nem csak a vallás témáját járják kör... Több

2015.05.13 hejnekem

Szeretem az olyan filmeket, ami csak egy kis helyen játszódik, tipikus példa erre a 12 dühös ember vagy az Őslakó. Két nagyon jó színész adja elő az élet két teljesen más felfogását, ami nagyon feszült beszélgetést eredményez. Akik szeretik az ilyen ... Több

2015.08.16 doffy_joka

Rendkívül egyedi alapötlet, nagyon jó sztori. Ez egy ízig-vérig izgalmas, fordulatos film, egy hihetetlenül jól eltalált szereposztással. A színészek választása is tökéletes. Magával ragadt. Imádtam!