A társadalomellenes

Öt egyetemista szilveszteri házibulira készül. Fogalmuk sincs róla, hogy odakint világszintű járvány üti fel a fejét. Mivel senki másra nem számíthatnak, elbarikádozzák magukat. Telefonjaik, laptopjaik és más elektromos kütyüik segítségével próbálnak meg rájönni a katasztrófa okára. Számos infót és videót átböngésznek a nyomozás közben, végignézik, amint kitör a káosz. Vajon biztonságban vannak? Kiben bízhatnak? A valóság lassan egy elmosódott paca csak körülöttük, amikor rájönnek, mi volt a vírus forrása, mitől betegszenek meg az emberei... és akkor már nincs visszaút.

Ország: Kanada
Premier: 2013.07.31.

2022.03.18 Interfectorem Sabnock

Olyan nagyon semmilyen.

Már megint egy olyan film, aminek se koncepciója, se sztorija és sajnos színészi teljesítménye sincsen. Vagyis van, de nagyon szegényes. Cody Calahan, aki rendezte és scriptelte is a filmet, eléggé eltévedt. Ezt alaposabban is átbeszélhette volna a f... Teljes kritika

2018.03.06 indingo

Nagyon béna horror. Semmi egyedi ötlet nincs benne és az egész alapelképzelés abszurd. A szereplők is gyengék és a legvége meg nevetséges a fejszét húzó csajjal.

2019.08.30 Kóborló

Filléres apokalipszis

A 2000-es évek után gombamód megszaporodtak az olyan tematikájú filmek, melyek egy lehetséges apokaliptikus világképet vázolnak fel a nézőnek. Kár is lenne tagadnom, kimondottan kedvelem az ilyen filmeket, függetlenül attól, hogy mi is váltja majd ki... Teljes kritika

2016.04.19 Sipos Csongor

egyszer talán nézhető horror, dee nem nagy durranás. érződik, hogy az egészet max 5 Ft-ból csinálták, ezért van, amit nem írhatunk fel a film számlájára. De egy kicsit hiányolom a lezárást, nem mer nagyot vállalni a film. de tényleg. Felrobban a fejük? :'D miez?

2015.06.27 Psychoka

Ah többet vártam ettől a filmtől, de ez is csak hülye zombis film csak itt a vírus a közösségi oldal. Remélem ez nem volt nagy szpojler, hiszen ez már a film elején kiderül úgyis..én már majdnem elaludtam rajta, aki nagyon unatkozik annak ajánlom.

A filmnek 2015-ben elkészítették a második részét is, Antisocial 2. címen.Szerző: Kóborló

A film rendezőjének, nak ez volt az első egész estés filmje; korábban csak rövidfilmeket és videoklipeket készített.Szerző: Kóborló

színésznő debütáló filmje.Szerző: Kóborló