Addams family 2. - Egy kicsivel galádabb a család

Addams Family Values

2022.12.02 Lóri Ádámcsik

Jobb lett mint az első rész

A ritkaságok egyike, mikor a folytatás jobban sikerül, mint az előző rész. Fekete humor a köbön, klasszikus jelenetek.

2019.03.09 Puncs

Kevés olyan film van, amelyiknek a második része felülmúlja az elsőt, de ez pont ilyen. A története sokkal jobban kidolgozott. A harmadik viszont már kár volt megcsinálni. Az valami borzasztó. Gondolom a pénzhajhászás miatt született meg. Nem csodálo... Több

A.Huston és C.Ricci mintha tényleg Addams-ek lennének.Nagyon jó film,vetekszik az első résszel.Kidolgozott poénok,vicces és nagyon jó jelmezek,és lények! Ajánlott kategória.

2019.04.27 indingo

Az első részt is felül tudta múlni. A története még inkább ott van a szeren, és humora is egyedibb. Anjelica Huston – aki nem mellesleg Oscar díjas színésznő – kétségkívül legismertebb alakítása.

2019.05.18 Ms. Akárki

Az első résznek egyedi és sötét mégis vicces hangulata volt. Sajnos az első rész színvonalához nem tudott felérni , de még így is tökéletes kis kikapcsolódás az Addams család életének egy szeletébe bepillantani. A kislány volt a kedvencem, isteni poénokat adtak neki.

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon jó film. Izgalmas, vicces, ötletes és a megfelelő mennyiségben sötét humorú. A színészgárda isteni, kívánni sem lehetett volna jobbat. Nagyon jó folytatás lett. Majdnem jobb lett a történet mint az első, és ez elég ritka. A zenéjét imádom. Az ... Több

2016.10.22 vivikejencikelara

Sosem láttam ennyire sötét, de mégis vicces filmet. Először látok olyan halált amin nevetek. Családnak mindenféleképpen ajánlom! A Kéz a kedvencem.