Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Bob   2018. 01. 25.

Jack Lemmon miatt 10/6, egyébként nem annyira erős katasztrófafilm. Az 1970-es években készült Airport filmnek nagyon sok remake-je van és ez nem sikerült olyan rosszul. Aki szeretné végignézni az Airport filmeket, azok az első résszel kezdjék: https... több»

Gyalog őrmester   2018. 01. 25.

Az izgalom ismét a magasban van aztán a vízben, mivel lezuhan a gép. Nagyon jó film, ez se vesztett a színvonalból szerintem, ráadásul a benne szereplő repülőgép is király.

juhasz-david93   2016. 01. 25.

Jimmy Stewart, Olivia de Havilland, Jack Lemmon, Joseph Cotten...egy normális forgatókönyv mellett biztosan kiélvezhettük volna ezt a fajta sztárparádét.

A filmet két héttel a tenerifei katasztrófa előtt mutatták be, amikor is két repülőgép ütközött össze a kifutón. A két gépen összesen 583 ember vesztette életét és mindössze 61-en élték túl a katasztrófát.

A legendás hollywoodi jelmeztervező, Edith Head 35. és egyben utolsó Oscar jelölését kapta ezzel a filmmel.

James Stewart és George Kennedy egy másik közös filmben is együtt játszottak, ami légi katasztrófáról szólt, ez a A Főnix útja (1965).

Ez a harmadik Airport film.