Alcatraz

rbernadett   2015. 11. 28.

Tudván, hogy a sorozat csak egy évadot élt meg és még azelőtt elkaszálták, hogy kiderült volna mi is történt valójában, nem ajánlom, mert csak űrt hagy maga után. Annak idején azért kezdtem bele, mert nagyon ígéretesnek tűnt a trailer alapján, aztán valahogy mégis hiányzott valami. Vagy inkább nem is hiányzott, hanem egész egyszerűen csak nem úgy kellett volna megcsinálni, mintha a 80-as vagy a 90-es években lennénk, amikor már jóval a 2000-es éveket írjuk.

GedyPapa   2017. 04. 26.

Én nagyon szerettem a sorozatot és nagyon sajnáltam, hogy elkaszálták. Igazán jó felvetéssel dolgozott és lett volna benne potenciál, azonban a felsőbb vezetők nem úgy gondolkodtak sajnos, mint én.

gproject   2018. 08. 11.

Rég láttam.... tetszett, de sajnos hamar kaszálták.

A sorozatot egy évad után elkaszálták.