Algériai napok (2012)

Ce que le jour doit à la nuit

indingo   2019. 07. 08.

Nem mindennapi film. Olyan témákra helyezi a hangsúlyt mint a szeretet, szerelem, barátság, család, felelősség vállalás. Picit lehetne rövidebb, de remek film.

Szilonka   2019. 07. 30.

Ez egy nagyon szép, de nem túl ismert film. A szerelem egy különleges formáját ismerhettük meg benne.

Lonka   2019. 08. 14.

A végén az idézet elképesztően szép. A története nem szokványos, de nagyon tartalmas. Gazdag film, még több ilyen kéne.

Edeske   2016. 05. 17.

Jól alakít a kisfiú és a már felnőttként szereplő színész is. Maga a cselekmény lehetne pörgősebb, mert néhol unalmas volt. Összességében szomorkás, elgondolkoztató dráma.

Moria99   2015. 08. 21.

Szinte magamhoz se tértem a döbbenettől annyira bejött ez a film. Ritka, amikor ennyire eldobom magam, de ez megérte az előtte eltöltött időt. Kegyetlen jó alkotás és a színészi játék is hibátlan. Többször nézős, bátran ajánlós fajta!