Álmodozók

The Dreamers

2022.08.14 Reitman

Nagyon jó, de messze nem zseniális. Egy "újhullámos" film, ami inkább a nézhetőségre koncentrál, mint a művészetre. Érdemes megnézni.

2018.03.20 Artemisia

Durva anyag a film, de mindenképpen kultikus mű. Elgondolkodtató és mélyreható, 3 fiatal legbelső lelkivilágába nyerhetünk betekintést, ezért teljesen egyedi, néhol meghökkentő. Végig lekötött a film, pedig zömében a lakásban telik a játékidő, mégis ... Több

2017.11.04 Bazzzsi

Számmora nagyon hatásvadász jelenetnek hatottak azok az erotikus szálak. Teljesen háttérbe szorították a fő, politikai szálat. Eva Green többet volt pucéran, mint ruhában.

2017.12.23 Deku

Bőven megütötte a jó kategóriát, hiába láttam benne néhol hibát de ez se rontott rajta. Nincs semmi probléma filmmel úgy egészébe véve. Apróbb hibák becsúsztak de ez nem ront az élményen.

2018.04.28 dailyfilmsan

Ennek a filmnek a párizsi diáklázadásról kellene hogy szóljon de többre becsülték a készítők a vérfertőzés kérdéskörét és a szexualitást. Sajnos nem pozitív kép alakult ki a fejemben a filmről lehet hogy irtó jó a film de számomra kicsinyes és lehet ... Több

2018.09.05 Bizsu82

Kellemes, különleges hangulatú film magával ragadó szereplőkkel. Jól alakítanak benne a színészek, meggyőzőek és hitelesek, igazi karakterek, etől lesz reális, életszerű a film. Nagyon tetszett.

2018.08.02 Megamovie

Sokkal több mindent kihoztak ebből a filmből mint a regényből.Pedig a cselekménye nagyjából azonos mégis a hangulata a és a befejezés miatt sokkal jobban működött számomra filmként.

2014.12.13 tamas84

Én vagyok az egyetlen, akinek erről az Utas és holdvilág jut eszébe? Szerintem totál koppintja egy csomó részét ez a film. Attól még persze nem rossz, meg nem gondolnám, hogy van valami direkt kapcsolat a kettő között, csak ez meglepett. Egyébként jó film, mindenképpen érdemes megnézni.

2015.09.01 Barthy

Hihetetlen. Megrázó, kemény film... A film hosszúsága ellenére nem unalmas. Megható film. Ajánlom mindenkinek. Ez a film egyszerűen zseniális. Színészi teljesítmény alapján is tökéletes.

2015.10.23 csenge

Nagyon érdemes ismerni a történelmi hátteret a filmhez, még ha nem is nagyon távoli történelem. Hogy miről is beszélgetnek pontosan, meg mi is zajlik körülöttük. Szerintem ebből a szempontból nagyon okos, reflektált film volt ez.