Amerikai ostrom

Amerikai ostrom

American Siege

Egy volt New York-i rendőrnek most egy vidéki kisváros seriffjeként kell felvennie a harcot egy rablóbandával, akik túszul ejtettek egy gazdag orvost.

(csd)

Rendező: Edward Drake
Író: Edward Drake
Forgatókönyvíró: Corey Large
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier: 2021.12.28. | Telekom TVGO (2022.06.01.)

Johann Urb
Johann Urb

2022.05.10 gennaddifix

Milliószor kimondhatnánk a szemét szót, de a szemetet ebben a rendetlenségben mégsem fogjuk eltakarítani. Bruce Willis... egy igazi akciófilmtől, mint a Die Hard, most egy tehetségtelen színész egy C kategóriás filmben, más C kategóriás tehetségtelen színészekkel. Micsoda zuhanás...

2022.03.22 szabo123

A filmben gyenge a történet, a karakterek, a kameramunka, a díszlet, a ruhaválasztás, és ami a legfontosabb, úgy tűnik, hogy egy nap alatt forgatták, mert a napfény nem reális.

Amikor Ben (Bruce Willis) vonakodva készül munkába menni, a barátnője azt mondja neki: "senkit sem érdekel, cserkészfiú". Ez utalhat "Az utolsó cserkész" című filmbeli szerepére. Szerző: Hupka Adrián

Edward Drake rendező szerint a forgatás mindössze 8 napot vett igénybe. Bruce Willis az összes jelenetét 1 nap alatt vette fel. A forgatáson 2020. november 7-én látták őt. Szerző: Hupka Adrián