Kódolt kockázat

Jesse Metcalfe
Natalie Evamarie
Jesse Metcalfe
Bruce Willis

Egy csúcstechnológiát képviselő vállalat milliárdos vezérigazgatója, Donovan Chalmers (Willis) zsoldosokat bérel fel, hogy megvédjék az új technológiát, amely az egész világot elpusztíthatja. Egy terroristacsoport azonban elrabolja a lányát, hogy a férfit zsarolva megszerezhessék az… Több

Rendező: Matt Eskandari
Premier: 2020.08.14.

KULCSSZAVAK

2021.09.05 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Van egy pont, amikor tudnod kellene, hogy vége

A színésznek szerintem valahol legbelül éreznie kellene, hogy már nem kellene ezt a vonalat továbbvinni. Természetesen ismét a világ sorsa dől el. Az elejétől a végéig tele van érthetetlen történésekkel, pl. amikor áramszünet lesz, a katonák célba veszik a falat stb. Willis alakítása teljesen hiteltelen, egyáltalán nem is nagyon lehet alakításnak nevezni, teljesen műanyag lett az ember. Majd meséljétek el, hogy szerintetek miért fizetnek neki mostanság a producerek! Mert a színészi melójáért biztosan nem.

2020.12.03 Hitman

Nem igazán értettem ezeket a rossz értékeléseket, aztán megnéztem a filmet, és én is beállok a sorba. Egy Bruce Willis azért már csak legyen garancia valamire, nem?

2020.11.27 Berci

Súlytalan, de önmagát túlságosan komolyan vevő film, amiben viszont senkinek sem sikerült megteremteni azt a háttérsztorit, hogy legalább egy kicsit érdekes legyen, vagy egyáltalán, hogy érdekeljen minket, mi van azzal a karakterrel.

2020.09.02 DisziG

A trailer már gyanús volt, bevallom, de aztán csak kíváncsi voltam rá, hogy tényleg annyira rossz-e... És igen, tényleg. Sőt, az előzetest megússza az ember két perc alatt.

2021.03.14 BÉLA Nézhetetlen

Hát ez meg mi?

Egy akciófilmhez kevés a lövöldözés, ráadásul a tetőn dekkoló néger lövész tuti, hogy látássérült.

A film összbevétele 14 989 dollár volt (imdb.com).

Üdvözöl az Éden!
A levegő urai