Kódolt kockázat

Hard Kill (Open Source)

2021.09.05 Caravaggio1978 Nézhetetlen

Van egy pont, amikor tudnod kellene, hogy vége

A színésznek szerintem valahol legbelül éreznie kellene, hogy már nem kellene ezt a vonalat továbbvinni. Természetesen ismét a világ sorsa dől el. Az elejétől a végéig tele van érthetetlen történésekkel, pl. amikor áramszünet lesz, a katonák célba veszik a falat stb. Willis alakítása teljesen hiteltelen, egyáltalán nem is nagyon lehet alakításnak nevezni, teljesen műanyag lett az ember. Majd meséljétek el, hogy szerintetek miért fizetnek neki mostanság a producerek! Mert a színészi melójáért biztosan nem.

2020.12.03 Hitman

Nem igazán értettem ezeket a rossz értékeléseket, aztán megnéztem a filmet, és én is beállok a sorba. Egy Bruce Willis azért már csak legyen garancia valamire, nem?

2020.11.27 Berci

Súlytalan, de önmagát túlságosan komolyan vevő film, amiben viszont senkinek sem sikerült megteremteni azt a háttérsztorit, hogy legalább egy kicsit érdekes legyen, vagy egyáltalán, hogy érdekeljen minket, mi van azzal a karakterrel.

2020.09.02 DisziG

A trailer már gyanús volt, bevallom, de aztán csak kíváncsi voltam rá, hogy tényleg annyira rossz-e... És igen, tényleg. Sőt, az előzetest megússza az ember két perc alatt.

2021.03.14 BÉLA Nézhetetlen

Hát ez meg mi?

Egy akciófilmhez kevés a lövöldözés, ráadásul a tetőn dekkoló néger lövész tuti, hogy látássérült.

2021.07.05 László388974 Nézhetetlen

Gagyi

Ritka gyenge film, Bruce Willistől meg szegénységi bizonyítvány. Szó szerint, nincs elég pénze?